Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Zakłady na Legię bez ryzyka w Betfan 

Już w ten czwartek w eliminacjach Ligi Europy Legia Warszawa zmierzy się z Slavią Praga. Bukmacher Betfan udostępnił promocję, w ramach której zwycięstwo Legii można obstawiać bez ryzyka. Jeśli okaże się, że właśnie to (i tylko to) zdarzenie popsuje postawiony kupon, gracz otrzyma od bukmachera zwrot w formie środków bonusowych.

Żeby wziąć udział w promocji Betfan „Stawiaj na Legię bez ryzyka” , należy obstawić kupon zawierający co najmniej 4 zdarzenia, w tym typ z oferty pre-match na spotkanie Legia – Slavia. Obowiązuje minimalny kurs pojedynczego zdarzenia w wysokości 1.40, natomiast stawka zakładu musi wynieść dokładnie 49 albo 99 zł. Kupon musi też zostać rozliczony do godz. 23.59 w dniu 26 sierpnia 2021 r. 

Jeśli jedynie typ na mecz Legionistów będzie nietrafiony, gracz otrzyma zwrot o wartości postawionej stawki w formie środków bonusowych. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin roboczych od momentu zakończenia akcji promocyjnej Betfan. Bonus należy obrócić tylko 1 raz, stawiając kupon(y) AKO, na których znajdą się minimum 3 zdarzenia, a których łączny kurs wyniesie 3.80. Termin ważności bonusu to 3 dni. 

Promocja trwa od 25 sierpnia od godz. 16.00 do 26 sierpnia 2021 r. do godz. 21.00. 

Sprawdź ofertę Betfan  

Komentarze