Zakłady na Blackjacka dostępne w Totalbet

Tylko kilku legalnych bukmacherów w Polsce ma w swoim portfolio zakłady bukmacherskie na gry karciane. Od kwietnia 2020 r. może się tym pochwalić także Totalbet, który na początek zaoferował graczom zakłady live na Karcianą Wojnę. Teraz typerzy mogą obstawiać w Totalbet także inną bardzo popularną grę kasynową – Blackjacka. 

Identycznie jak w przypadku Wojny nowy produkt, czyli Blackjack nie jest zakupiony od firmy zewnętrznej. Jak mówią przedstawiciele firmy, Totalbet preferuje własne rozwiązania, dlatego za produkcję obu gier karcianych odpowiada grupa ZPR (w skład której wchodzi bukmacher). Już w kwietniu, wypuszczając na rynek Wojnę, operator zakładów bukmacherskich zapowiadał, że to dopiero początek, gdyż w planach jest uruchomienie kolejnych gier tego typu. Blackjack jest pierwszą z nich. 

Blackjack stworzony na potrzeby Totalbet zachowuje zasady oryginalnej gry, choć jest to oczywiście symulowana gra karciana. Zadaniem graczy jest poprawne wytypowanie wyników gry, która realizowana jest w trybie live. Typerzy mogą obstawiać wiele różnych typów, w tym: kto zostanie zwycięzcą rozdania, jaki będzie finalny układ gracza lub krupiera, jaka będzie pierwsza karta, pierwszy suit lub pierwszy kolor krupiera, jaka będzie liczba punktów w 2 pierwszych kartach gracza, można także obstawiać zakład bez remisu. Bukmacher Totalbet wystawia kursy na wszystkie wyniki, co jest pomocne przy szacowaniu szans na wystąpienie danego wyniku. Zakłady bukmacherskie na blackjacka można wnosić zanim nastąpi wyłożenie 1. karty i po jej wyłożeniu. Wynik zakładu poznajemy po wyciągnięciu karty krupiera kończącym dane rozdanie. 

Podobnie jak to ma miejsce w Wojnie Karcianej Blackjack prowadzony jest przez polskojęzyczne krupierki, co trzeba zaliczyć Totalbet na duży plus (inni bukmacherzy oferują gry z angielskim komentarzem). Wchodząc na podstronę poświęconą grom karcianym w serwisie Totalbet poza sekcją Blackjack i sekcją Karciana Wojna, ujrzymy zagadkowy panel Wkrótce. Możemy się więc spodziewać, że udostępnienie kolejnych gier karcianych w Totalbet to tylko kwestia czasu. 

Aktualnie trwa także konkurs RANKING TOTALGames, w którym główna nagroda wynosi 1000 zł.

Przejdź na stronę Totalbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *