Dziś jest: 27 czerwca 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Wyższy bonus powitalny w Fortunie z okazji EURO – zwrot pełnej stawki 1. zakładu do 600 zł! Łącznie bonus może wynieść aż 2.720 zł!

Od 1 czerwca w Fortunie dostępny jest nowy, znacznie wyższy bonus powitalny dla nowych graczy – w tym zwrot pełnej stawki pierwszego zakładu do 600 zł. Łącznie gracz może uzyskać aż 2.620 zł, a rejestrując się z tego specjalnego linka2.720 zł! Tym co wyróżnia bonus powitalny Fortuny, jest łatwość zrozumienia jego zasad, brak haczyków i ukrytych warunków oraz próg wejścia dla każdego. Bonus będzie oferowany co najmniej do końca turnieju EURO 2020.

Nowy bonus powitalny bukmachera Fortuna składa się z 3 elementów: 

  1. 600 zł zakład bez ryzyka oferowane po rejestracji – zwrot całej stawki w przypadku przegrania pierwszego zakładu, 
  2. 20 zł freebet za pełną rejestrację (po pełnej weryfikacji konta – w Fortunie można to zrobić bez przesyłania skanu dowodu osobistego – przez opcję mojeID), 
  3. 2.000 zł bonus od drugiego depozytu – po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz uzyska automatycznie bonus, który przyznany zostanie od drugiego depozytu. Uwaga! Rejestrując się z tego specjalnego linka, kwota bonusu od depozytu wzrośnie do 2.100 zł! 

Oferowany przez Fortunę zakład bez ryzyka podlega 1-razowemu obrotowi. Ale uwaga! W ramach zwrotu gracz otrzyma całą stawkę zakładu, a więc niepomniejszoną o wartość podatku od zakładu. Jeśli np. gracz postawi pierwszy zakład za 600 zł i okaże się on chybiony, bukmacher Fortuna zwróci mu pełne 600 zł! 

Załóż konto u bukmachera Fortuna

Komentarze