Wystrzelony kurs w Betfan – 25.00 na wygraną Manchesteru 

W Bitwie o Anglię już w ten czwartek zmierzą się Manchester United i Liverpool! W Betfan można postawić na wygraną gospodarzy po mega wysokim kursie – aż 25.00 – oferta dostępna jest dla nowo zarejestrowanych graczy. 

Uczestnikami promocji mogą być osoby, które zarejestrują konto gracza w Betfan między 12 maja (od godz. 16:00) do 13 maja 2021 r. (do godz. 21:15) i wpłacą depozyt o wartości co najmniej 50 zł. 

Następnie gracze ci będą mogli obstawić zwycięstwo Manchesteru United po kursie aż 25.00 – taka możliwość dostępna jest na stronie promocji, a nie w standardowej ofercie na mecz. W akcji promocyjnej uczestniczą tylko zakłady pojedyncze, których stawka może wynieść maksymalnie 10 zł. Uwaga! Wygrane z zakładów przekazane zostaną na konta główne graczy. 

Każdy gracz może postawić w ramach promocji Betfan dokładnie 1 kupon. Jeśli typer obstawi więcej kuponów, które będą spełniać warunki promocji, do udziału w niej zakwalifikowany zostanie jedynie pierwszy zagrany oraz rozliczony kupon. Z udziału w akcji promocyjnej wykluczone są zakłady zawarte za środki bonusowe. 

Sprawdź ofertę Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *