Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Wystartował TrafOnline czyli zakłady konne online

Spółka „Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.” udostępniła graczom możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich na wyścigi konne także przez Internet. Sprzedaż zakładów odbywać się będzie za pośrednictwem serwisu trafonline.pl i przyjmowane tu będą typowania na gonitwy z warszawskiego toru Służewiec i wrocławskiego toru Partynice oraz torów francuskich.

Na początek w TrafOnline dostępne mają być zakłady jednogonitwowe, czyli: Zwyczajny (ZWC), Dwójka (DWJ), Porządek (PDK), Trójka (TRJ) i Czwórka (CZW), a niebawem także zakłady wielogonitwowe: Septyma (SPT), Kwinta (KWN), Tripla (TPL), Dubla (DBL). Jak ogłosiła spółka, pula na wygrane będzie wspólna, a więc środki wpłacone w naziemnych punktach sprzedaży i za pomocą TrafOnline trafią do 1 budżetu.

Aby korzystać z serwisu online, trzeba założyć konto gracza, zweryfikować swoją tożsamość (konieczne jest przesłanie skanu dokumentu tożsamości) oraz wpłacić środki na depozyt (dostępna jest opcja natychmiastowych wpłat). Weryfikacja użytkownika nie powinna zająć więcej jak 15 minut. Na platformie internetowej zarejestrowani gracze poza możliwością zawierania zakładów znajdą m.in. program gonitw, transmisje, statystyki, wyniki itp.

„Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.” to w pełni legalny bukmacher działający w Polsce. Firma zezwolenie na działalność przez sieć Internet otrzymała 30 listopada 2018 r. pod numerem PS4.6831.3.2018.

Komentarze