Dziś jest: 26 lutego 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Wygrana Polaka w Niżnym Tagile po kursie 25.0 w Betfan 

W ten weekend rozpoczyna się sezon skoków narciarskich, a w Betfan można obstawiać wygraną Polaka w Niżnym Tagile po wystrzelonym kursie 25.0! Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych graczy. 

Żeby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy założyć konto gracza w Betfan między piątkiem 19 listopada godz. 10:00, a niedzielą 21 listopada godz. 16:00. Następnie konieczne jest wpłacenie depozytu o wartości minimum 60 zł. 

Pamiętaj, by podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny Betfan: MAKSYMALNYBONUS. Więcej na temat kodu bonusowego w Betfan: kliknij tutaj. 

Po spełnieniu warunków promocji użytkownik może obstawić zakład na zwycięstwo polskiego skoczka w Niżnym Tagile po wyjątkowo wysokim kursie 25.0. Uwaga! Zakład dostępny jest na specjalnej stronie promocji, a nie w głównej ofercie bukmachera Betfan. Zakład musi być pojedynczy, a jego stawka może wynieść maksymalnie 10 zł. Wygrane środki pojawią się na koncie głównym gracza, a więc nie będą podlegały obowiązkowi obrotu – można je wypłacić po 1-razowym obrocie całością wpłaconego depozytu. 

Promocja trwa od 19 listopada 2021 r. godz. 10:00 do 21 listopada 2021 r. godz. 16:00. Na 1 gracza przypada 1 kupon postawiony w ramach promocji. 

Przejdź na stronę bukmachera Betfan

Komentarze