Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Wirtualny Ranking w Fuksiarzu – do wygrania 500 zł we freebetach

Wirtualny Ranking w Fuksiarzu wystartował!

Przerwa reprezentacyjna dla wszystkich miłośników bukmacherki oznacza przestój w ligowych rozgrywkach, a co za tym idzie, mniej okazji do obstawiania. Jednak w Fuksiarzu to nic straconego, ponieważ wystartował Wirtualny Ranking, w którym codziennie możesz zdobywać punkty, typując wyniki wirtualnej piłki nożnej, koszykówki lub tenisa.

Obstawiając zakłady na sporty wirtualne otrzymujecie od Fuksiarza specjalne punkty. Za każdą złotówkę wydaną na zakłady wirtualne, bukmacher przyznaje 1 pkt. Im więcej punktów, tym większa szansa na podium w Wirtualnym Rankingu. Aby zdobywać punkty, wystarczy stawiać kupony SOLO lub AKO z oferty sportów wirtualnych Fuksiarza za dowolną stawkę. Gracze, którzy uplasują się na najwyższych miejscach w Wirtualnym Rankingu, wygrają Freebety.

Załóż bezpłatne konto w Fuksiarzu i sprawdź Wirtualny Ranking

Udział w Wirtualnym Rankingu Fuksiarza

Jak wziąć udział w rankingu? To proste, wystarczy:

  1. Obstawiać zakłady na sporty wirtualne.
  2. Zbierać punkty w rankingu.
  3. Odbierać nagrody.

Najważniejsze informacje o Wirtualnym Rankingu

W promocji biorą udział zarówno kupony SOLO, jak i AKO, postawione na sporty wirtualne w Fuksiarzu. Bukmacher nie wymaga ani określonej minimalnej stawki na kuponie, ani minimalnego kursu. Wystarczy obstawiać dowolne kupony na wirtuale i zdobywać punkty do klasyfikacji generalnej.

Nagrody w Wirtualnym Rankingu

Na najbardziej aktywnych uczestników promocji czekają wysokie freebety. Zestawienie nagród za poszczególne miejsca znajduje się poniżej:

  • 1 miejsce: 200 zł freebet
  • 2 miejsce: 150 zł freebet
  • 3 miejsce: 75 zł freebet
  • 4 miejsce: 50 zł freebet
  • 5 miejsce: 25 zł freebet

Przyznany freebet wystarczy obrócić jeden raz po minimalnym kursie 2.00, aby odblokować możliwość jego wypłaty.

Wyjątkowe stałe promocje w Fuksiarzu!

Cashback bez limitu – zwrot od 7% do 12% stawki zakładu. Do promocji zaliczają się zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulatory. Jedyny warunek to kurs każdego zdarzenia na kuponie – min. 2.00. Otrzymany zwrot części stawki będziesz mógł od razu wypłacić na swoje konto bankowe lub grać dalej (nie ma wymogu obrotu!). Maksymalna kwota zwrotu z jednego kuponu wynosi 500 zł. Zwrot otrzymasz z każdego kuponu, który spełnia powyższy warunek, nawet wielokrotnie każdego dnia. Stąd nazwa „Cashback bez limitu”.

Early Payout – niezwykła promocja na piłkę nożną. Jeśli zespół, którego zwycięstwo obstawiłeś, obejmie w meczu dwubramkowe prowadzenie – Fuksiarz rozliczy Twój zakład jako wygrany! Promocja obejmuje większość popularnych lig i rozgrywek piłkarskich.

Fuks Kreator – promocja pozwala na typowanie różnych zakładów na to samo zdarzenie, na jednym kuponie. Możesz połączyć na tym samym kuponie np. typ na zwycięzcę meczu, liczbę rzutów rożnych, żółtych kartek, spalonych, fauli czy asyst.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę i odbierz Zakład bez ryzyka za 500 zł

Komentarze