Ważny mecz w walce o utrzymanie w siatkarskiej Tauron Lidze. Kursy bukmacherów

Zawodniczki Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz podczas meczu Tauron Ligi z #VolleyWrocław, 14.02.2022.
Autor: Maciej Kulczyński, Źródło: PAP, Dostawca: PAP.

W najbliższej kolejce Tauron Ligi kibiców czeka pełne emocji starcie. Zagrają ze sobą dwa zespoły, które rywalizują o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywek siatkówki kobiet, Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz podejmie Joker Świecie. Jak ten mecz widzą bukmacherzy? Znamy kursy na mecz mogący decydować o utrzymaniu.

Bukmacherzy typują mecz o utrzymanie

Choć starcie bydgosko-świeckie nie będzie walką w czołówce, to może być niezwykle emocjonujące, także dla typerów. W końcu to mecz najprawdopodobniej decydujący o utrzymaniu w Tauron Lidze. Bukmacherzy przygotowali już ofertę kursów, które raczej nie zaskakują.

Obecnie ostatnie miejsce w Tauron Lidzie siatkarek zajmuje Joker Świecie. Porażka z Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz sprawi, że Joker będzie już w niezwykle trudnej sytuacji i szanse na utrzymanie będą znikome. Jeśli w Bydgoszczy uda się wygrać, to bukmacherzy mogą jeszcze zastanawiać się, kto ostatecznie pożegna się z Tauron Ligą.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz liczą na zupełnie inne rozstrzygnięcie spotkania. Pewna wygrana, odskoczenie od rywala i względny spokój w grze o pozostanie w Tauron Lidze. Taki jest cel bydgoszczanek przed bezpośrednią konfrontacją. Kursy bukmacherskie wskazują, że to właśnie gospodynie najbliższego spotkania będą faworytkami.

W pierwszej rundzie górą były jednak siatkarki ze Świecia. Wygrały one 3-1 przed własną publicznością. Była to jedna z zaledwie dwóch wygranych w tym sezonie w wykonaniu Jokera. Bydgoszczanki mają na koncie o jedno zwycięstwo więcej.  Warto w tym miejscu zaznaczyć, że z siatkarskiej Tauron Ligi spada jedna drużyna, więc bezpośrednie starcie może być kluczowe w kontekście walki o pozostanie na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej w kobiecej siatkówce.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz u siebie wygrały do tej pory dwukrotnie, pokonując rywalki z Kalisza i Opola. W trudniejszej sytuacji będzie Joker Świecie. Zawodniczki ostatniego zespołu w tabeli nie zdobyły jeszcze punktu w wyjazdowych konfrontacjach. Co więcej, do tej pory Joker Świecie na obcym terenie ugrał zaledwie 4 sety w 9 spotkaniach. Wiele wskazuje więc na to, że kibice mogą być świadkami dość szybkiego meczu.

Kursy STS na liczbę setów w meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Joker Świecie
3 sety – 2.50
4 sety – 2.60
5 setów – 3.25

Warto zwrócić też uwagę na małe punkty. Joker Świecie, gdy wygrywa już sety, zazwyczaj bije się o każdy punkt aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Z kolei przegrane sety zdarza się oddawać przy sporej stracie. Jeśli więc Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz od początku narzuci twarde warunki, to suma punktów w meczu może nie być zbyt wysoka.

Kursy STS na liczbę punktów w meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Joker Świecie
Więcej niż 180.5 – 1.85, Mniej niż 180.5 – 1.90

Faworytki tego meczu są znane, a bukmacherzy raczej nie wierzą w długi i wyrównany pojedynek. Nie można jednak w pełni lekceważyć Jokera Świecie. Być może grając pod ogromną presją, siatkarski ostatniego w lidze zespołu wzniosą się na wyżyny. Byłaby to jednak niespodzianka.

Kursy bukmacherskie na mecz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Joker Świecie

Betfan: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – 1.45, Joker Świecie – 2.56
STS: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – 1.45, Joker Świecie – 2.60
Etoto: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – 1.48, Joker Świecie – 2.60
Fuksiarz: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – 1.45, Joker Świecie – 2.55
Noblebet: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – 1.47, Joker Świecie – 2.40
Totalbet: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – 1.48, Joker Świecie – 2.65
Betclic: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – 1.46, Joker Świecie – 2.60
LVBet: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – 1.55, Joker Świecie – 2.40

Mecz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – Joker Świecie. Kiedy? Gdzie oglądać?

Pojedynek rozpocznie się w poniedziałek, 21 lutego o godzinie 20:30. Transmisja w telewizji Polsat Sport.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *