Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

W Noblebet darmowe 5 PLN – wystarczy kod 

Bukmacher Noblebet realizuje swój Kalendarz Adwentowy – 14. dnia kalendarza na każdego gracza czeka w serwisie bukmacherskim darmowe 5 PLN na grę. Żeby je otrzymać, wystarczy podać specjalny kod promocyjny Noblebet. 

Uzyskanie darmowych 5 PLN w Noblebet jest dziecinnie proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto użytkownika, wejść w „Moje Konto” i odszukać „Kod promocyjny”. W tym miejscu należy wpisać kod: NB-KOD-5PLN – bonus w kwocie 5 PLN od razu pojawi się na koncie gracza. Uwaga! Liczba bonusów z kodem dostępnych w promocji jest ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć. 

Szczegóły promocji: 

Promocja obowiązuje do końca dnia, czyli do godz. 23:59, 14 listopada 2020 r. Darmowe 5 PLN można wykorzystać do obstawiania zakładów bukmacherskich znajdujących się w ofercie bukmachera Noblebet z wyłączeniem zakładów na Sporty Wirtualne. Bonus wiąże się z koniecznością dokonania 3-krotnego obrotu zakładami o minimalnym kursie 1,85. Termin ważności darmowego 5 PLN wynosi 30 dni od chwili, gdy zostanie dodany do salda gracza. 

Więcej szczegółowych informacji na temat promocji znajduje się w jej Regulaminie na stronie bukmachera Noblebet.

Przejdź na stronę Noblebet

Komentarze