Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

W LVBet aż 1500 PLN ekstra z okazji Black Friday

Bukmacher LVBet oferuje na Black Friday bonus 1500 zł, który dostępny będzie przez cały weekend. Już od dziś aż do końca niedzieli 29 listopada gracze mogą skorzystać z wysokiego kolejnego bonusu od depozytu. Jakie są warunki promocji? 

Bonus oferowany przez legalnego w Polsce bukmachera LVBet to bonus reload w kwocie do 1500 zł, a dokładnie bonus 60 zł z mnożnikiem x25. Żeby go uzyskać, gracz musi wpłacić depozyt o wartości co najmniej 25 zł, wybierając opcję „1500 PLN NA BLACK FRIDAY” (jest ona widoczna na koncie zarejestrowanego użytkownika). Uwaga: taka możliwość pojawia się tylko w przypadku tych graczy, którzy dokonali wcześniej przynajmniej 1 depozytu. Po realizacji wpłaty w opisany sposób, na konto gracza wpłynie bonus w wysokości 2% wpłaconego depozytu, który wyposażony jest w mnożnik kursu całkowitego „x25”. Teraz należy za środki bonusowe stworzyć kupon akumulowany, na którym znajdować się będą minimum 3 zdarzenia. Minimalny kurs łączny kuponu wynosić powinien 2,50, a kurs na selekcję co najmniej 1,25. Tak przygotowany kupon gotowy jest do aktywowania mnożnika kursu całkowitego „x25” i graczowi pozostaje tylko postawienie zakładu akumulowanego z pomnożonym kursem całkowitym x25.  

Jeśli gracz chce uzyskać maksymalną możliwą kwotę bonusu, musi wpłacić 3000 zł depozytu – wtedy otrzyma bonus w kwocie 1500 zł (a dokładniej bonus 60 zł z mnożnikiem kursu całkowitego „x25”). 

Bonus przyznawany w ramach promocji dostępny jest do odbioru po zalogowaniu się na konto użytkownika w LVBet do niedzieli 29 listopada do godz. 23:59. 

Jak przypomina bukmacher, w ten weekend na graczy czeka wiele interesująco zapowiadających się spotkań sportowych, w tym mecz Chelsea z Tottenhamem, Napoli z AS Romą czy Lechii Gdańsk z Lechem Poznań. LVBet zachęca, by skorzystać z największego bonusu na polskim rynku zakładów bukmacherskich, zwiększając wysokość ewentualnych wygranych. 

Szczegółowe warunki akcji promocyjnej znajdują się w regulaminie promocji na stronie bukmachera LVBet. 

Przejdź na stronę LVBet

Komentarze