Dziś jest: 25 czerwca 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

W forBET zakłady na e-sport bez podatku 

Turniej e-sportowy IEM Katowice już trwa, a u bukmachera forBET obstawisz dowolne zakłady na sporty elektroniczne z oferty pre-match, nie płacąc 12-procentowego podatku od gier.  

W promocji bukmachera forBET udział biorą kupony akumulowane, na których znajdują się co najmniej 2 zdarzenia z oferty przedmeczowej na e-sport, czyli oferty na gry: CS:GO, LoL, Dota 2, Arena of Valor, Valorant, Starcraf ll, King of Glory, Rocket League, Warcraft 3 i/lub Rainbow Six. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1,30 lub więcej. W promocji udział biorą zakłady stawiane za pośrednictwem strony internetowej (wersji desktopowej i mobilnej) oraz aplikacji mobilnej. Do promocji nie kwalifikują się zakłady obstawione za środki bonusowe, a także zakłady systemowe. 

Po spełnieniu powyższych warunków, współczynnik kuponu zmieni się z automatu z 0,88 na 1,0, dzięki czemu wygrana będzie o 14% wyższa niż standardowo. 

Akcja promocyjna forBET trwa od 18 do 28 lutego 2021 r.  Uwaga: promocja nie może być łączona z promocją z pakietu powitalnego dla nowych graczy „14 dni gry Bez Podatku”.

Sprawdź ofertę forBET

Komentarze