Dziś jest: 3 czerwca 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

W Betfan Albania – Polska bez ryzyka

Dzisiejszy mecz Albania vs. Polska rozgrywany w ramach eliminacji do MŚ można obstawiać u bukmachera Betfan bez ryzyka. Zdarzenie to bukmacher będzie traktować jako wygrane bez względu na końcowy wynik meczu – jeśli tylko postawisz kupon spełniający warunki promocji. 

Promocja Betfan „POLSKA GUUUROM! W Betfan pokonujemy Albanię!!” wymaga postawienia kuponu z co najmniej 4 zdarzeniami. Na kuponie musi zostać zawarty typ na wygraną Polski z Albanią ze specjalnego zakładu, do którego link znajduje się na stronie promocji. Stawka zakładu musi wynieść dokładnie 99 zł, a jego minimalny kurs całkowity 5.50. Kupon musi zostać rozliczony do godz. 23:59 w dniu 12 października 2021 r. 

Zdarzenie Albania – Polska zostanie przez bukmachera Betfan uznane za wygrane, niezależnie od finalnego wyniku tego meczu. Kupony z akcji promocyjnej zostaną rozliczone 13 października 2021 r. O ile pozostałe zdarzenia z kuponu będą trafione, gracz otrzyma wygraną z kuponu na saldo depozytowe. 

Promocja trwa od 11 października od godz. 10:00 do 12 października do godz. 20:45. Na 1 użytkownika przypada maksymalnie 1 kupon w promocji. Jeśli gracz zagra większą liczbę kuponów, do udziału w akcji zostanie zaliczony 1. postawiony i rozliczony kupon. 

Sprawdź ofertę bukmachera Betfan  

Komentarze