Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

W aplikacji Betfan obstawisz topowe ligi live bez ryzyka

Bukmacher BetFan zachęca do obstawiania topowych lig na żywo przy użyciu aplikacji mobilnej. Stawiając zakłady za stawkę 49, 99, 199, 499 lub 999 zł, możemy dziś i jutro grać w BetFan mobile bez ryzyka. 

Do promocji kwalifikują się zakłady bukmacherskie postawione na topowe ligi: Serie A, La Liga, EFL CUP, Ligue 1 i Puchar Niemiec. Co ważne, na kuponie nie mogą zostać zamieszczone zdarzenia na inne ligi. Ogólny kurs zakładu musi wynosić minimum 1,80, w akcji promocyjnej biorą udział zarówno zakłady proste, jak i akumulowane. Stawka zakładu musi stanowić dokładnie jedną z wymienionych kwot: 49, 99, 199, 499, 999 zł. Zdarzenia muszą znajdować się w ofercie zakładów live, a gracz musi podczas ich obstawiania skorzystać z aplikacji mobilnej BetFan. Jeśli gracz postawi kupon spełniający te warunki, a zakład okaże się chybiony, otrzyma zwrot 50% stawki w postaci środków bonusowych. Bonus pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 48h roboczych od momentu zakończenia promocji. 

Przed wypłatą bonusu należy dokonać 3-krotneo obrotu jego kwotą, stawiając kupon z co najmniej 3 zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1,35). 

Akcja promocyjna trwa w dniach 22 i 23 grudnia 2020 r. 

Przejdź na stronę BetFan

Komentarze