Ustrzel freebet 50 zł – Fuksiarz płaci za gole Polaków w Lidze Narodów

Ustrzel freebet - Liga Narodów

Freebet od Fuksiarza za gole Polski w Lidze Narodów

Spotkania Ligi Narodów wkraczają w decydującą fazę. Reprezentację Polski czekają jeszcze dwa mecze, w których nasi piłkarze zmierzą się z Holandią i Walią. Choć szans na awans do fazy play-off już właściwie nie mamy, to starcia pomogą przygotować drużynę na zbliżające się Mistrzostwa Świata. Z okazji meczów reprezentacyjnych bukmacher Fuksiarz uruchomił promocję, w której za każdą bramkę zdobytą przez reprezentację Polski w obu nadchodzących meczach przyzna graczom po 10 zł freebetu (maks. 50 zł)!

Jak odebrać freebet w Fuksiarzu?

  1. Załóż bezpłatne konto w Fuksiarzu klikając tutaj. Następnie użyj przycisku „Dołącz” znajdującego się na stronie promocji, aby skorzystać z oferty.
  2. Wpłać do Fuksiarza depozyt w kwocie przynajmniej 50 zł.
  3. Należy obstawiać przedmeczowe akumulatory (kupony AKO) z co najmniej 3 zdarzeniami za stawkę min. 50 zł. Przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi dotyczyć nadchodzącego spotkania Polska vs. Holandia w Lidze Narodów. Kurs kuponu musi wynieść co najmniej 3.00.
  4. Jeśli Twój kupon w Fuksiarzu okaże się trafiony, otrzymasz 10 zł freebet za każdego gola Polski strzelonego w spotkaniach z Holandią i Walią. Maksymalna kwota otrzymanego darmowego zakładu może wynieść 50 zł.
  5. W ramach promocji możesz zagrać nieograniczoną liczbę kuponów, ale tylko pierwszy trafiony będzie brany pod uwagę przy przyznawaniu freebetów.
  6. Promocja trwa od 21 września 2022 r., godz. 10:00 do 22 września 2022 r., godz. 20:44 (do tego czasu należy postawić zakłady objęte promocją), zaś wszystkie pozycje na kuponie muszą zostać rozliczone do 22 września 2022 r., godz. 23:59.

Aby skorzystać z promocji, kliknij przycisk “Dołącz”, znajdujący się na stronie promocji. Pozwoli Ci to dołączyć do akcji i po spełnieniu powyższych warunków otrzymać darmowy zakład.

Jak działa promocja „Ustrzel freebet” – przykład

Załóżmy, że zagrałeś kupon spełniający zasady promocji, a w starciach polskiej reprezentacji padły następujące rozstrzygnięcia:

Polska – Holandia 2:2

Walia – Polska 1:2

W powyższym przykładzie na Twoje konto gracza w Fuksiarzu trafi darmowy zakład w kwocie 40 zł. Otrzymasz po 10 zł freebetu za każde trafienie, a Biało-Czerwoni zdobyli łącznie 4 bramki.

Załóż bezpłatne konto, aby zgarnąć 50 zł freebet za gole Polski w Lidze Narodów

500 zł na start od Krzysztofa Stanowskiego i inne niespotykane promocje Fuksiarza

Na lepszy początek gry Fuksiarz przyzna Ci wyjątkowo atrakcyjny Zakład bez ryzyka do 500 zł, w formie zwrotu aż połowy stawki pierwszego kuponu, jeśli okaże się on nietrafiony. Nie jest wymagany żaden obrót kwotą cashbacku!

Następnie będziesz mógł bez końca korzystać z innej niespotykanej promocji. „Cashback bez limitu” pozwoli Ci odbierać zwroty od 5% do 50% wartości stawek nietrafionych kuponów – zależnie od liczby zdarzeń, jakie umieściłeś na danym kuponie. Maks. kwota cashbacku wynosi 200 zł z każdego kuponu, natomiast nie obowiązuje żaden limit liczby kuponów biorących udział w promocji. Zwroty pochodzące z tej promocji również nie wymagają obrotu i mogą być natychmiast wypłacone!

Promocja „Early Payout” pozwoli Ci cieszyć się wygraną, gdy tylko Twój obstawiony zespół obejmie 2-bramkowe prowadzenie w meczu piłki nożnej. Zakład jest rozliczany jako wygrany, nawet gdy drużynie nie uda się finalnie odnieść zwycięstwa!

Jeśli wciąż masz jakiekolwiek wątpliwości czy warto założyć własne konto w Fuksiarzu, przejdź do naszego działu „Fuksiarz opinie”, aby dowiedzieć się więcej o bukmacherze.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż konto w minutę, aby zagrać bez ryzyka i odbierać zwroty połowy stawek - bez wymogu obrotu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *