Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

UFC 285: Gamrot – Turner. Typy bukmacherskie, kursy (05.03.2023)

Mateusz Gamrot powraca do klatki UFC. Podczas gali UFC 285 zawalczy z Jalinem Turnerem. Czy Polak znów zachwyci Danę White’a i przede wszystkim poprawi swoje miejsce w rankingu wagi lekkiej? Mamy typy na walkę Mateusza Gamrota.

 

Gamrot – Turner. Typy

Typy eksperta: Kubas

Typ 1X2: Mateusz Gamrot wygra (kurs ETOTO: 1.50)

Zakład: Liczba rund więcej niż 1.5 Typ: TAK (kurs Superbet: 1.55)

Po porażce na punkty z Beneilem Dariushem, do klatki największej federacji MMA na świecie powraca Mateusz Gamrot. Polak tym razem zawalczy z Jalinem Turnerem i powinien pokonać Amerykanina.

Mateusz Gamrot od kiedy trafił do UFC przegrał tylko jeden pojedynek, a aż czterokrotnie otrzymywał bonusy za występ wieczoru. To pokazuje, że w Mateusza Gamrota wierzą włodarze UFC a przed nim szansa na spore zbudowanie swojego rankingu i przybliżenie się do walki o pas mistrzowski federacji.

Rywalem Polaka będzie Jalin Turner. Amerykanin ma za sobą serię pięciu wygranych z rzędu, ale nie wszyscy jego rywale prezentowali najwyższą klasę. Warto zaznaczyć, że Jalin Turner to zdecydowanie inny typ zawodnika niż Mateusz Gamrot. Podczas gdy Polak jest najmocniejszy w parterze i technikach grapplingowych, to jego rywal często kończy walki uderzając w stójce.

Patrząc na to jak prezentuje się Mateusz Gamrot i jak bardzo postawił na uwypuklenie swoich atutów, co nie zawsze było takie pewne w jego planie na walkę, można śmiało ocenić, że jest przygotowany do starcia jak nigdy wcześniej pod kątem psychologicznym. Jeśli uda mu się sprowadzić rywala, to na pewno będzie miał ogromną przewagę.

Trudno liczyć na to, aby walka zakończyła się jednak nad wyraz szybko. Jeśli któremuś z zawodników nie przytrafi się tzw. lucky punch, to powinniśmy zobaczyć rywalizację przynajmniej w drugiej rundzie starcia.

 

Gamrot – Turner. Kursy bukmacherskie

Superbet: Mateusz Gamrot – 1.47, Jalin Turner – 2.70
Fortuna: Mateusz Gamrot – 1.42, Jalin Turner – 2.87
ETOTO: Mateusz Gamrot – 1.50, Jalin Turner – 2.60
Fuksiarz: Mateusz Gamrot – 1.45, Jalin Turner – 2.75

<< Wszystkie typy ekspertów >>

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

 

UFC 285. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala na której zawalczą Mateusz Gamrot i Jalin Turner odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Planowane wejście do klatki Polaka około 4:00 w niedzielny poranek czasu polskiego. Transmisja w Polsacie Sport.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze