Dziś jest: 1 kwietnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

UFC 257: Poirier vs. McGregor – kurs 20,00 w Superbet 

W nocy z sobotę na niedzielę (z 23 na 24 stycznia) odbędzie się wyczekiwana przez kibiców MMA walka UFC 257, w której zmierzą się Dustin Poirier i Conon McGregor. Bukmacher Superbet przygotował z tej okazji kurs, który rozkłada na łopatki: 20,00! Co więcej, nie ma znaczenia, czyją wygraną obstawisz – ważne, żebyś miał rację. 

Dzięki promocji SuperbetSuperKurs na wygraną Poiriera albo McGregora”, możesz obstawiać zwycięzcę walki z kursem 20.00. Wystarczy, że założysz konto gracza w Superbet, wpłacisz swój pierwszy depozyt w kwocie minimalnej 50 zł, a następnie obstawisz pierwszy kupon singiel, typując, kto zwycięży w walce Poirier vs McGregor. Jeśli Twój typ będzie trafiony, bukmacher Superbet wypłaci na Twoje konto gracza standardową wygraną z kuponu i bonus w formie wygranej z kursem 20,00. 

Bonus Superbet to powiększony kurs o wartości 20 na zwycięstwo Poiriera lub McGregora, przy czym maksymalna stawka bonusu to 10 zł. Bonus należy obrócić 3-krotnie, obstawiając zakłady z ogólnym kursem minimum 1,80 z oferty pre-match lub live Superbet. Szczegóły w regulaminie promocji na stronie bukmachera. 

Czas trwania promocji: od 22 stycznia do 24 stycznia 2021 r. (do momentu rozpoczęcia walki Poirier – McGregor).

Sprawdź ofertę Superbet

Komentarze