Typy bukmacherskie (tenis) na 6 lipca 2019 – maders

Typuje: maders

Wimbledon, turniej debla
Ivan Dodig / Filip Polasek – Nicolas Monroe / Mischa Zverev 1
– kurs ok. 1.55, bukmacherzy: STS – 1.57, LVBet – 1.53, Forbet – 1.47
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:30

Wimbledon, turniej debla
Marcus Daniell / Daniel Koolhof – Jaume Munar / Cameron Norrie 1
– kurs ok. 1.18, bukmacherzy: STS – 1.18, LVBet – 1.19, Forbet – 1.17
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:30

Wimbledon, turniej debla
Bob Bryan / Mike Bryan – Marcelo Arevalo / Miguel Reyes-Varela 1
– kurs ok. 1.16, bukmacherzy: STS – 1.18, LVBet – 1.16, Forbet – 1.12
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:15

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.57 x 1.18 x 1.18 = 2.13
LVBet: 1.53 x 1.19 x 1.16 = 2.11
Forbet: 1.47 x 1.17 x 1.12 = 1.93

Analiza typowanych meczów

Ivan Dodig / Filip Polasek – Nicolas Monroe / Mischa Zverev

Ivan Dodig i Filip Polasek po raz kolejny „goszczą” w mojej analizie i kuponie. Chorwacko-słowacki duet od samego początku powodował u mnie ekscytacje – potencjał, jaki drzemie w obu tenisistach powoduje, iż tak – jak już pisałem wcześniej – stać ich na naprawdę dobre rezultaty. Potwierdzili to już w Antalyi, gdzie doszli do finału, a również zdążyli to zrobić na Wimbledonie, gdzie w pierwszej rundzie pokonali faworytów gospodarzy – Jamie Murraya i Neala Skupskiego. Dodig oraz Polasek są niezwykle doświadczeni, ale zarazem bardzo głodni sukcesów – presja w ich przypadku praktycznie nie istnieje, co jest ogromnym atutem. Nicolas Monroe i Mischa Zverev do turnieju dostali się za sprawą wycofania się innej z par – w pierwszej rundzie pokonali rywali z dziką kartą, teraz zadanie będzie dużo trudniejsze. Osobiście spodziewałem się niższego kursu na wygraną Chorwata i Słowaka, ale skoro bukmacherzy zaoferowali tak zadowalający współczynnik, to należałoby to wykorzystać!

Marcus Daniell / Wesley Koolhof – Jaume Munar / Cameron Norrie

Obecność Jaume Munara i Camerona Norrie w drugiej rundzie imprezy wielkoszlemowej w deblu to duże zaskoczenie, a jest jeszcze większym, gdy ma to miejsce na kortach trawiastych. Trudno jednak oczekiwać, aby ich udział w tych zawodach się przedłużył – w sobotę czeka ich starcie z Marcusem Daniellem i Wesleyem Koolhofem – obaj od wielu lat są w szerokiej czołówce gry deblowej, ale szczególnie dobrze radzą sobie właśnie na trawie. Kurs na ich wygraną może nie jest najwyższy, to jednak wydaje się to być bardzo optymalny typ.

Bob Bryan / Mike Bryan – Marcelo Arevalo / Miguel Reyes-Varela

Kto wie, czy Wimbledon nie jest jedną z ostatnich szans na wielkoszlemowy tytuł dla braci Bryan. Mimo, że nadal utrzymują się na wysokim poziomie, to jednak z każdym kolejnym startem będzie im trudno. W Londynie jak dotychczas sprzyja im drabinka, także w drugiej rundzie czeka ich starcie z rywalami z niższej półki. Chociaż Marcelo Arevalo i Miguel Reyes-Varela to absolutnie nie są anonimowi debliści, wiedzą na czym polega gra podwójna, to jednak w porównaniu z Bryanami ich osiągnięcia są marne. Kurs na wygraną Amerykanów jest niski, służy raczej do podbicia ogólnego AKO, ale nie wydaje mi się, aby tutaj mogło wydarzyć się coś niespodziewanego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *