Dziś jest: 28 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 4 czerwca – maders

Typuje: maders

French Open, turniej debla
Kevin Krawietz / Andreas Mies – Dusan Lajovic / Janko Tipsarevic 1
– kurs ok. 1.55, bukmacherzy: STS – 1.52, LVBet – 1.55, PZBuk – 1.54
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:00

 

ATP Challenger Tour w Poznaniu, turniej debla
Marcin Matkowski / Kacper Żuk – Mats Moraing / Oscar Otte 1
– kurs ok. 2.10, bukmacherzy: STS – 2.10, LVBet – 2.11, PZBuk – 2.05
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 19:00

 

ATP Challenger Tour w Prościejowie, turniej debla
Denys Molchanov / Igor Zelenay – Nikola Cacic / Vishu Vardhan 1
– kurs ok. 1.30, bukmacherzy: STS – 1.30, LVBet – 1.30, PZBuk – 1.25
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 11:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
LVBet: 1.55 x 2.11 x 1.30 = 4.25
STS: 1.52 x 2.10 x 1.30 = 4.15
PZBuk: 1.54 x 2.05 x 1.25 = 3.95

Analiza typowanych meczów

Kevin Krawietz / Andreas Mies – Dusan Lajovic / Janko Tipsarevic

Gdyby ktoś przed rozpoczęciem wielkoszlemowego Roland Garros, albo w jego pierwszych dniach stwierdził, że powyższa para będzie walczyć o awans do półfinału turnieju debla, to pewnie zostałoby to skwitowane szerokim uśmiechem. Tymczasem jest to fakt i albo Kevin Kravietz wraz z Andreasem Miesem albo Dusan Lajovic wespół z Janko Tipsareviciem znajdą się w o krok od finału zawodów rozgrywanych nad Sekwaną! Bez bicia przyznaję się, że nie doceniłem w poprzedniej rundzie Niemców, którzy po naprawdę FENOMENALNYM spotkaniu wyeliminowali faworyzowanych Olivera Maracha i Mate Pavicia. Od kilku miesięcy reprezentanci Niemiec grają bardzo dobrze, ale nie sądziłem, że są już gotowi na wielkoszlemowy sukces. Poniedziałkowa wygrana mnie w tym utwierdziła. Dusan Lajovic i Janko Tipsarevic to również objawienia tego turnieju, lecz w ich przypadku dużą rolę odegrała przychylna drabinka. Bukmacherzy za faworytów uważają Krawietza oraz Miesa i zgadzam się z tym. Jeśli nie zje ich presja i poradzą sobie z brakiem doświadczenia w takich meczach, to ich paryski sen będzie kontynuowany.

Marcin Matkowski / Kacper Żuk – Mats Moraing / Oscar Otte

W tym spotkaniu zadecyduję typ, który po prostu trzeba spróbować. Marcin Matkowski jeszcze do niedawna był jednym z najlepszych deblistów świata, jednak w tym sezonie gra bardzo mało, wręcz w ogóle. Nie oznacza to jednak, iż zapomniał, jak gra się w tenisa, co na pewno potwierdzi w Poznaniu, gdzie wystąpi w parze z Kacprem Żukiem. Młody Polak jakąś praktykę w grze podwójnej ma – na swoim koncie ma sześć wygranych ITFów. Co natomiast można powiedzieć o ich rywalach? Ani Mats Moraing ani Oscar Otte nie grają regularnie, czy z sukcesami w debla. Ich styl po prostu nie pasuje do gry podwójnej, poza mocnym serwisem niewiele mają do zaoferowania w stricte deblowych aspektach. Bukmacherzy wystawiając kursy, chyba ewidentnie zapomnieli, że Matkowski przez wiele lat był w ścisłej czołówce.

Denys Molchanov / Igor Zelenay – Nikola Cacic / Vishu Vardhan

To powinien być mecz bez historii. Denys Molchanov i Igor Zelenay nieźle poradzili sobie w French Open, gdzie wygrali jeden mecz. Teraz wracają na poziom ATP Challenger Tour, gdzie czują się najlepiej. Gdyby mecz z Nikolą Caciciem i Vishu Vardhanem byłby rozgrywany na innej nawierzchni niż mączce, to dwa razy bym się zastanowił nad tym typem, jednak na tej nawierzchni argumenty są zdecydowanie po stronie faworytów bukmacherów.

Komentarze