Dziś jest: 4 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 31 maja 2020 – maders

Typuje: maders

Friendship Cup, turniej singla
Ivan Nedelko – Alexander Vasilenko 1
– kurs ok. 1.68, bukmacherzy: Fortuna – 1.68
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu:  15:30

UTR Pro Tennis Match, turniej singla
Holger Rune – Christian Sigsgaard 1
– kurs ok. 1.45, bukmacherzy: Fortuna – 1.45
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:30

UTR Pro Tennis Match, turniej singla
Fredrik Nielsen – Johannes Ingildsen 1
– kurs ok. 1.90, bukmacherzy: Fortuna – 1.90
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Fortuna: 1.68 x 1.45 x 1.90 = 4.63

Analiza typowanych meczów

Ivan Nedelko – Alexander Vasilenko

Od kilku tygodni w Rosji trwa turniej Friendship Cup, w którym rywalizują zawodnicy, którzy z powodzeniem walczą o rankingowe punkty na arenach ATP Challenger Tour oraz ITF. W niedzielę dojdzie do starcia pomiędzy Ivanem Nedelko i Alexandrem Vasilenko. Wyraźnie wyżej notowany oraz bardziej doświadczony jest ten pierwszy z graczy. Co więcej – Nedelko także lepiej sobie radzi w tym turnieju, mając stosunkowo wyrównany bilans. Tymczasem Vasilenko, który w tym meczu nie rozegrał ani jednego meczu w zawodowym tourze, odniósł trzy wygrane i poniósł siedem porażek. To pokazuje, że ewidentnie brakuje mu ogrania.

Holger Rune – Christian Sigsgaard

Holger Rune to obecnie największa nadzieja duńskiego tenisa, były numer jeden w juniorskim rankingu ITF ma naprawdę wszystko, co potrzebne do tego, aby zrobić dużą karierę. W turnieju UTR Pro Match Series raczej nie ma rywali, którzy mogliby mu skutecznie przeszkodzić. Na pewno nie jest nim Christian Sigsgaard, który nie jest notowany w rankingu ATP i na dobrą sprawę nigdy nie rozpoczął poważnych zmagań w rozgrywkach ITF. Nie widzę innej możliwości, jak pewna wygrana młodszego z reprezentantów Danii.

Fredrik Nielsen – Johannes Ingildsen

Fredrik Nielsen wprawdzie porzucił już singlowe starty, to jednak nadal jest w rytmie meczowym za sprawą gry na wysokim poziomie w deblu. Poziom turnieju UTR Pro Match Series nie jest wysoki przez co Nielsen, nawet bez praktyki meczowej, nie powinien mieć problemów w niektórych meczach. Jego niedzielny rywal, czyli Johannes Ingildsen, dawno temu był notowany w 18 setce rankingu ATP i to jego największy sukces. Ostatni mecz w tourze rozegrał dwa lata temu. Kursy wystawione przez bukmacherów (50/50) mnie zaskoczyły, dlatego chcę z nich skorzystać i szukam wygranej weterana.

Komentarze