Typy bukmacherskie (tenis) na 31 lipca 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Challenger Sopot, turniej debla
Andre Begemann / Florin Mergea – Martin Cuevas / Facundo Mena 1
– kurs ok. 1.60, bukmacherzy: STS – 1.60, Totalbet – 1.57, Betfan – 1.60
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:00

ATP Challenger Sopot, turniej debla
Andrea Pellegrino / Mark Vervoort – Ivan Gakhov / Aslan Karatsev 1
– kurs ok. 1.70, bukmacherzy: STS – 1.70, Totalbet – 1.67, Betfan – 1.69
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:30

ATP Challenger Liberec, turniej debla
Ivan Sabanov / Matej Sabanov – Joao Domingues / Nikola Milojevic 1
– kurs ok. 1.80, bukmacherzy: STS – 1.80, Totalbet – 1.80, Betfan – 1.81
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.60 x 1.70 x 1.80 = 4.90
Betfan: 1.60 x 1.69 x 1.81 =4.86
Totalbet: 1.57 x 1.67 x 1.80 = 4.72

Analiza typowanych meczów

Andre Begemann / Florin Mergea – Martin Cuevas / Facundo Mena

Andre Begemann i Florin Mergea to bez wątpienia debliści, których nie trzeba przedstawiać nawet fanom rozgrywek ATP. Obaj na tym poziomie rywalizowali przez wiele lat z powodzeniem, a Rumun jest nawet olimpijskim medalistą. Teraz, po długiej przerwie spowodowanej poważnymi kontuzjami, próbuje odbudować swój ranking za sprawą startów na poziomie ATP Challenger Tour. Doświadczenie działa na nich korzyść, tydzień temu w Pradze doszli do półfinału, co na pewno nie jest szczytem ich możliwości. Facundo Mena oraz Martin Cuevas to zawodnicy nieźle radzący sobie w deblu, ale przy swoich środowych partnerach wyglądają wręcz mizernie.

Andrea Pellegrino / Mark Vervoort – Ivan Gakhov / Aslan Karatsev

Andrea Pellegrino to obecnie jeden z najlepszych włoskich deblistów rywalizujących na poziomie ATP Challenger Tour – teraz w Sopocie będzie miał okazję to potwierdzić również poza granicami swojego kraju. Ma ku temu świetną okazję, bowiem będzie występować z Markiem Vervoortem, który jest niezwykle obyty i ograny na tym poziomie, a przede wszystkim skupia się jedynie na rozgrywkach deblowych, więc będzie mu zależeć, aby zostać w grze jak najdłużej. Ich rywalami będą Ivan Gakhov oraz Aslan Karatsev – co można powiedzieć o tym duecie? Nie grali ze sobą nigdy, Karatsev w deblu ma ujemny bilans.

Ivan Sabanov / Matej Sabanov – Joao Domingues / Nikola Milojevic

Ivan Sabanov i Matej Sabanov po raz kolejny będą mieli czynny udział w moim kuponie – moi ulubieni debliści po triumfie w turnieju rangi ATP Challenger Tour w San Benedetto nie zamierzali robić sobie tygodnia przerwy i wygrali imprezę Futures. Teraz znów wracają na poziomie Challengerowy, gdzie będą chcieli przedłużyć zwycięską serię, która obecnie wynosi 12 meczów! Mają na to sporą szansę, bowiem Joao Domingues oraz Nikola Milojević nie są rywalami nie do pokonania. Kursy bukmacherskie są wystawione wręcz na równi, dlatego nie byłbym sobą, gdybym nie zaproponował Wam typów na Sabanov brothers.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *