Typy bukmacherskie (tenis) na 27 sierpnia 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Challenger Como, turniej debla
Antonio Sancic / Tristan Weissborn – Stephane Robert / Daniel Gimeno-Traver 1
– kurs ok. 1.45, bukmacherzy: STS – 1.45, Forbet – 1.43, Betfan – 1.45
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 17:45

ATP Challenger Mallorca, turniej debla
Karol Drzewiecki / Szymon Walków – Alejandro Davidovich / Enrique Lopez-Perez 1
– kurs ok. 1.80, bukmacherzy: STS – 1.80, Forbet – 1.76, Betfan – 1.82
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 18:30

US Open, turniej singla
Alexander Zverev – Radu Albot 1
– kurs ok. 1.45, bukmacherzy: STS – 1.45, Forbet – 1.45, Betfan – 1.42
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu; 20:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.45 x 1.80 x 1.45 = 3.78
Betfan: 1.45 x 1.82 x 1.42 = 3.75
Forbet: 1.43 x 1.76 x 1.45 = 3.65

Analiza typowanych meczów

Antonio Sancic / Tristan Weissborn – Stephane Robert / Daniel Gimeno-Traver

Antonio Sancic i Tristian Weissborn to dwaj zawodnicy z przeszłością w TOP 100 rankingu deblowego, zresztą ten drugi nadal plasuje się w tym gronie – obaj nigdy nie mieli okazji współpracować, turniej w Como będzie ich pierwszym wspólnym występem. Powinno być dobrze – są tenisistami bardzo doświadczonymi, ogranymi na kortach ziemnych oraz imprezach rangi ATP Challenger Tour. Tymczasem Stephane Robert i Daniel Gimeno-Traver nie mają już chyba nic poza doświadczeniem – nie dość, że ich kariery powoli dobiegają końcu, to debel nigdy nie był rozrywką, w której odnosili dobre rezultaty.

Karol Drzewiecki / Szymon Walków – Alejandro Davidovich / Enrique Lopez-Perez

Karol Drzewiecki i Szymon Walków „podrasowali” swoje rankingi, awansowali o kilka pozycji, dzięki czemu w końcu mogą spać spokojnie, bowiem bardzo często (a na pewno częściej, niż miało to miejsce w poprzednich miesiącach tego roku) będą mogli wspólnie występować w zawodach rangi ATP Challenger Tour. Duet ten jest ze sobą zgrany, wspólnie trenuje, co na tym poziomie rozgrywkowym jest ogromnym atutem. Ich rywale – Alejandro Davidovich i Enrique Lopez-Perez wspólnie grać jeszcze okazji nie mieli. O ile starszy z Hiszpanów w deblu rywalizuje z powodzeniem, tak młodszy z nich w rozgrywkach deblowych raczej nie uczestniczy. Dlatego więc dziwią mnie kursy bukmacherów, którzy obu duetom dają takie same szanse. Jak dla mnie zdecydowanymi faworytami są Polacy i przysłowiowa piłeczka leży po ich stronie.

Alexander Zverev – Radu Albot

Alexander Zverev najczęściej nie radził sobie z presją na imprezach wielkoszlemowych, ale mam wrażenie, że tym razem może być inaczej. Reprezentant Niemiec ze względu na gorsze rezultaty w tym sezonie wypadł z grona faworytów turnieju, co kolokwialnie może mu pomóc. Czy tak faktycznie będzie, będziemy mogli przekonać się już we wtorkowy wieczór, kiedy to zagra z Radu Albotem. Mołdawianin potrafi nastraszyć wyżej notowanych graczy, ale w meczu do trzech wygranych setów będzie mu bardzo trudno.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *