Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 26 sierpnia 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Challenger Como, turniej singla
Markus Eriksson – Gianluigi Qunizi; Eriksson wygra seta? TAK
– kurs ok. 1.70, bukmacherzy: STS – 1.70, Forbet – 1.71, Betfan – 1.67
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:30

ATP Challenger Mallorca, turniej singla
Andy Murray – Imran Sibille; Murray przegra seta? NIE
– kurs ok. 1.15, bukmacherzy: STS – 1.15, Forbet – 1.14, Betfan – 1.16
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 19:00

ATP Challenger Mallorca, turniej singla
Fred Gil – Matteo Viola 1
– kurs ok. 2.25, bukmacherzy: STS – 2.25, Forbet – 2.23, Betfan – 2.26
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:30

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Forbet: 1.71 x 1.14 x 2.23 = 4.42
STS; 1.70 x 1.15 x 2.25 = 4.40
Betfan: 1.67 x 1.16 x 2.26 = 4.30

Analiza typowanych meczów

Markus Eriksson – Gianluigi Qunizi

Markus Eriksson świetnie radzi sobie w tym sezonie – chociaż rok zaczął startami głównie na poziomie ITF Futures, to jednak od kilku tygodni coraz częściej widzimy jego nazwisko w głównych drabinkach turniejów ATP Challenger Tour. Jest to konsekwencja dwóch świetnych występów – zarówno w Cordenons, jak i w Segovii doszedł do półfinału, co dało mu awans do trzeciej setki rankingu ATP. Szwed dobrze czuje się zarówno na hardzie, jak i kortach twardych, ale można odnieść wrażenie, że najwięcej do zaoferowania ma na mączce. Tymczasem Gianluigi Quinzi w 2019 roku wpadł w spory dołek, z którego nie potrafi się wygrzebać. Kiepsko radzi sobie nawet w turniejach w ojczyźnie, dlatego dziwne dla mnie jest jego faworyzowanie przez bukmacherów –  korzystam z takich kursów i oferuję typ na to, iż Szwed wygra chociażby seta.

Andy Murray – Imran Sibille

Andy Murray po 14 latach wraca na poziom ATP Challenger Tour – w Mallorce jego pierwszym rywalem będzie Imran Sibille – Francuz nigdy nie był notowany w rankingu ATP, nigdy nie zagrał nawet w głównej drabince turnieju ITF, a w eliminacjach ponosił raczej porażki. Analiza tego spotkania nie będzie zbyt obszerna – najzwyczajniej w świecie Brytyjczyk musi wygrać je w dwóch partiach.

Fred Gil – Matteo Viola

Fred Gil to jeden z największych wygranych reformy ITF, a raczej jej zlikwidowania. Portugalczyk w tym roku na tyle dobrze radził sobie w imprezach ITF, że po przywróceniu punktów z tych turniejów do rankingu ATP awansował do czwartej setki, co bardzo często pozwala na starty w Challengerach. Jego rywalem w Mallorce będzie inny doświadczony tenisista – Matteo Viola. Włoch od dłuższego czasu zawodzi, a dodatkowo nie najlepiej czuje się szybszych nawierzchniach. Bukmacherzy mimo to dają mu większe szanse na wygraną, z czym się oczywiście nie zgadzam. Dlatego proponuję typ na wygraną portugalskiego tenisisty.

Komentarze