Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 25 listopada 2019 – maders

Typuje: maders

ITF Gran Canaria, turniej singla
Dennis Uspensky – Jordi Munoz 1
– kurs ok. 1.80, bukmacherzy: STS – 1.80, Forbet – 1.82, Betfan – 1.79
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:00

ITF Gran Canaria, turniej debla
Paweł Ciaś / Marvin Netuschil – Sheil Kotecha / Ricardo Ojeda 1
– kurs ok. 1.37, bukmacherzy: STS – 1.40, Forbet – 1.36, Betfan – 1.37
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 16:00

ITF Gran Canaria, turniej debla
David Jorda / Alexis Musialek – Marco Brugnerotto / Alessandro Ceppellini 1
kurs ok. 1.53, bukmacherzy: STS – 1.55, Forbet – 1.53, Betfan – 1.52
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 16:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.80 x 1.40 x 1.55 = 3.91
Forbet: 1.82 x 1.36 x 1.53 = 3.82
Betfan: 1.79 x 1.37 x 1.52 = 3.70

Analiza typowanych meczów

Dennis Uspensky – Jordi Munoz

Dennis Uspensky po zakończeniu uniwersyteckiej przygody na dobre skupił się na zawodowych rozgrywkach – obecnie właśnie rozgrywa pierwszy pełny sezon. Generalnie może być z niego zadowolony, bowiem jeszcze na początku roku starty zaczynał od eliminacji, a teraz jest notowany w siódmej setce rankingu ATP i na swoim koncie ma dwa finały imprez ITF. Amerykanin najwięcej gra na kortach ziemnych, dlatego impreza rozgrywana na Gran Canarii powinna być dla niego kolejną szansą na zdobycie niezłej ilości punktów. 23-latek na pewno posiada potencjał na zadomowienie się w turniejach M25, na ten moment trudno powiedzieć, czy stać go na grę wyżej. W tym tygodniu w pierwszej rundzie zagra z Jordim Munozem, który wraca do gry po kontuzji. Wenezuelczyk nigdy nie wspiął się nawet na poziom Challengerowy, w tym roku rozegrał trzy turnieje, ale co ciekawe żadnego na mączce – przez to wejście na te korty może być dla niego trudne.

Paweł Ciaś / Marvin Netuschil – Sheil Kotecha / Ricardo Ojeda

Paweł Ciaś nigdy nie był tenisistą, który przykładał większą wagę do deblowych rozgrywek, zawsze jego celem była gra pojedyncza. W tym tygodniu w Gran Canarii zdecydował się jednak na występ w deblu, w którym zagra z Marvinem Netuschilem. Pierwsza runda jak najbardziej do przejścia, bowiem ich rywalami będą Sheil Kotecha i Ricardo Ojeda. Ten pierwszy to Kenijczyk, który jak dotychczas bez sukcesów rywalizuje w zawodowych rozgrywkach, ale ze względu na trenowanie w hiszpańskich akademiach dostał dzikie karty do debla i singla. Wypadało mu dać zagrać z niezłym graczem, dlatego poproszono o to Ojedę, który jednak w deblu nie bryluje.

David Jorda / Alexis Musialek – Marco Brugnerotto / Alessandro Ceppellini

Podobna sytuacja, jak w powyższym meczu. Starcie dwóch tenisistów, którzy mają pojęcie o grze w tenisa, ale nigdy nie skupiali się na rozgrywkach deblowych kontra duet złożony z zawodników notowanych poza pierwszym tysiącem rankingu ATP, można by rzec – grający w zawodowych rozgrywkach z doskoku. Dlaczego bukmacherzy wystawili taki kurs? Miejmy nadzieję, że nie ze względu na to, że mamy tutaj jakiś haczyk.

Komentarze