Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 25 lipca 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Hamburg, turniej debla
Kevin Krawietz / Andreas Mies – Pablo Cuevas / Nicolas Jarry 1
– kurs ok. 1.77, bukmacherzy: STS – 1.75, Forbet – 1.68, Totalbet – 1.77
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:00

ATP Atlanta, turniej debla
Jack Sock / Jackson Withrow – Daniel Evans / Jordan Thompson 1
– kurs ok. 1.55, bukmacherzy: STS – 1.57, Forbet – 1.47, Totalbet – 1.55
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 02:00

ATP Challenger Granby, turniej singla
Vasek Pospisil – Joshua Peck 1
– kurs ok. 1.16, bukmacherzy: STS – 1.16, Forbet – 1.17, Totalbet – 1.16
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 02:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.75 x 1.57 x 1.16 = 3.19
Totalbet: 1.77 x 1.55 x 1.16 = 3.18
Forbet: 1.68 x 1.47 x 1.17 = 2.89

Analiza typowanych meczów

Kevin Krawietz / Andreas Mies – Pablo Cuevas / Nicolas Jarry

Kevin Krawietz i Andreas Mies po tym, jak na Roland Garros sprawili ogromną niespodziankę i zdobyli tytuł, zaliczyli zupełnie nieudany sezon gry na kortach trawiastych. Na zielonej nawierzchni nie wygrali ani jednego meczu, ale przełamanie nastało w Hamburgu – po powrocie na mączkę. Osobiście uważam, że właśnie tego było im potrzeba było po kilku słabszych występach. Przełamanie powinno im przywrócić pewność siebie, przez co w Hamburgu mogą się włączyć do walki o wyższe cele. Chociaż Pablo Cuevas i Nicolas Jarry to zawodnicy, którzy mają pojęcie o deblu, to jednak przy tak wystawionych kursach przez bukmacherów warto typować wygraną Niemców.

Jack Sock / Jackson Withrow – Daniel Evans / Jordan Thompson

Jack Sock wraca do gry po ponad półrocznej przerwie, która była spowodowana kontuzją. Amerykanin wrócił do gry w Atlancie, ale z turniejem singla pożegnał się już na pierwszej rundzie. Jak zawsze w takich sytuacjach – zawodnikowi potrzeba jak najwięcej rozegranych spotkań. Dlatego występy w deblu mogą być niezwykle kluczowe. Już w pierwszej imprezie ma szansę rozegrać kilka meczów, bowiem Jackson Withrow to bardzo dobry partner. Ich pierwszymi rywalami będą Daniel Evans i Jordan Thompson. Może i nie jestem obiektywny, ale nie jestem przekonany do gry tego duetu.

Vasek Pospisil – Joshua Peck

Vasek Pospisil, dokładnie tak, jak Jack Sock – który notabene przez dłuższy czas był jego partnerem deblowym – wraca do gry po kontuzji. W tym roku jak dotychczas rozegrał jeden mecz, jeden przegrał. Teraz Kanadyjczyk schodzi na niższy poziom i w rytm meczowy postara się wejść w turniejach rangi ATP Challenger Tour. Jego pierwszym rywalem w Granby będzie jego rodak – dużo młodszy oraz mniej utytułowany Joshua Peck. Dla niego przejście rundy w Challengerze to największy sukces w karierze, dlatego nie należy się martwić, aby był w stanie przeszkodzić Pospisilowi.

Komentarze