Typy bukmacherskie (tenis) na 24 sierpnia 2019 – maders

Typuje: maders

ITF Poznań, turniej singla
Camilo Ugo Carabelli – Vaclav Safranek 1
– kurs ok. 1.90, bukmacherzy: STS – 1.85, Forbet – 2.02, Betfan – 1.87
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:00

ITF Poznań, turniej debla
Mateusz Kowalczyk / Piotr Matuszewski – Diego Hidalgo / Pedro Sakamoto 1
– kurs ok. 1.58, bukmacherzy: STS – 1.60, Forbet – 1.58, Betfan – 1.58
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:00

ATP Winston-Salem, turniej singla
Hubert Hurkacz – Benoit Paire 1
-kurs ok. 1.60, bukmacherzy: STS – 1.57, Forbet – 1.62, Betfan – 1.60
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 23:00

ITF Schlieren, turniej debla
Hunter Johnson / Yates Johnson – Petr Nouza / David Skoch 1
– kurs ok. 1.58, bukmacherzy: STS  – 1.60, Forbet – 1.58, Betfan – 1.58
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:30

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Forbet: 2.02 x 1.58 x 1.62 x 1.58 = 8.17
Betfan: 1.87 x 1.58 x 1.60 x 1.58 = 7.47
STS: 1.85 x 1.60 x 1.57 x 1.60 = 7.44

Analiza typowanych meczów

Camilo Ugo Carabelli – Vaclav Safranek

Camilo Ugo Carabelli świetnie radzi sobie w Poznaniu – w piątek przetrwał prawdziwy test przeciwko Milanowi Zekić, który koniec końców z powodu kontuzji nie dokończył tego spotkania. W sobotnim półfinale jego oponentem będzie dobrze znany Vaclav Safranek, którego kilka razy w analizach opisywałem. Czech to zawodnik bardzo doświadczony, ale w starciach z niżej notowanymi oponentami, posiadającymi potencjał, taki jaki ma Argentyńczyk, często nie dający sobie rady. Carabelli jeszcze nie ma na swoim koncie singlowego tytułu w zawodowych startach, ale w Poznaniu jest bardzo blisko tego.

Mateusz Kowalczyk / Piotr Matuszewski – Diego Hidalgo / Pedro Sakamoto

Z kim by Mateusz Kowalczyk i Piotr Matuszewski w Poznaniu nie grali, to trudno byłoby znaleźć na nich mocnych. Pisałem to już wcześniej – Kowalczyk zdecydowanie przerasta ten poziom, natomiast jego młodszy partner bardzo dobrze odnajduje się we współpracy z nim. Wprawdzie Diego Hidalgo jest notowany w TOP 300 debla, to jednak Pedro Sakamoto zbyt często w tych rozgrywkach nie rywalizuje. Polska ziemia na pewno będzie atutem naszych rodaków, którzy w stolicy województwa wielkopolskiego pokonywali lepsze pary.

Hubert Hurkacz – Benoit Paire

Ależ to będzie świetny wieczór dla nas – najpierw o pierwszy tytuł w zawodach rangi WTA powalczy Magda Linette, a następnie o to samo w ATP powalczy Hubert Hurkacz i to na tym meczu się skupimy. Wrocławianin ma ogromną okazję na zanotowanie najlepszego wyniku w karierze, który notabene już zaliczył. HH bardzo dobrze radzi sobie w Winston-Salem – dobrze tam również gra Benoit Paire, który jednak wydaje się być zawodnikiem, któremu styl gry naszego rodaka nie będzie odpowiadać. Najważniejsze będzie to, jak Polak wytrzyma mecz o taką stawkę. Jeśli będzie w stanie utrzymać się w dłuższych wymianach, to jestem przekonany, że nerwy puszczą u Paire.

Hunter Johnson / Yates Johnson – Petr Nouza / David Skoch

Hunter Johnson i Yates Johnson, jeśli już goszczą w moich analizach, to najczęściej typuję ich wygraną. Tak będzie także i tym razem w starciu Petra Nouzy i Davida Skocha. Czesi wczoraj sprawili, że kupon z fajnym kursem nie wszedł, tym razem mam nadziej, iż Amerykanie nie zrobią mi niemiłej niespodzianki i uporają się z tym duetem. Na pewno Skoch nadal pamięta, jak był 30. w deblu na świecie, ale wiek robi swoje. Pałeczka po stronie braci Johnson – jeśli zagrają dobre zawody, to wygrają mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *