Typy bukmacherskie (tenis) na 23 sierpnia 2019 – maders

Typuje: maders

ITF Schlieren, turniej debla
Adam Taylor / Jason Taylor – Petr Nouza / David Skoch 1
– kurs ok. 2.01, bukmacherzy: STS – 2.00, Forbet – 2.01, Betfan – 2.01
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 12:30

ITF Schlieren, turniej debla
Hunter Johnson / Yates Johnson – Sandro Ehrat / Damien Wenger 1
– kurs ok. 1.55, bukmacherzy: STS – 1.55, Forbet – 1.53, Betfan – 1.53
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:30

ITF Poznań, turniej singla
Camilo Ugo Carabelli – Milan Zekic 1
– kurs ok. 1.57, bukmacherzy: STS – 1.55, Forbet – 1.59. Betfan – 1.55
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 11:00

ITF Poznań, turniej debla
Mateusz Kowalczyk / Piotr Matuszewski – Agustin Velotti / Vit Kopriva 1
– kurs ok. 2.10, bukmacherzy: STS – 2.10, Forbet – 2.11, Betfan – 2.09
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 16:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Forbet: 2.01 x 1.53 x 1.59 x 2.11 = 10.31
STS: 2.00 x 1.55 x 1.55 x 2.10 = 10.09
Betfan: 2.01 x 1.53 x 1.55 x 2.09 = 9.96

Analiza typowanych meczów

Adam Taylor / Jason Taylor – Petr Nouza / David Skoch

Adam i Jason Taylor to australijscy bracia, którzy z bardzo dobrej strony pokazali się na niedawnym turnieju ITF w Bydgoszczy, gdzie doszli do finału. Duet ten gra ze sobą już od kilku lat, jednak trudno szukać na ich koncie większych sukcesów, niż wygranie kilku imprez rangi ITF. Natomiast ten rok wydaje się być dla nich przełomowy, nawet niekoniecznie patrząc na wyniki, ale na to, że nieźle radzą sobie na kortach ziemnych, które nie są ich ulubionym miejscem do rywalizacji. W półfinale szwajcarskich zawodów czeka ich mecz z Petrem Nouzą i Davidem Skochem – żaden z Czechów nie skupia się na grze deblowej, dodatkowo jest to ich dopiero drugi tegoroczny wspólny turniej – Skoch to trener młodszego z zawodników, dlatego nie trzeba szukać powodów ich wspólnych startów. Mimo, że faworytami bukmacherów są Czesi, osobiście szukam w tym meczu niespodzianki.

Hunter Johnson / Yates Johnson – Sandro Ehrat / Damien Wenger

Po braciach Taylor przychodzi czas na braci Johnson – Hunter i Yates mają już wyrobioną renomę w rozgrywkach ITF, w rankingu ATP niedawno awansowali do TOP 300, a stamtąd już stosunkowo blisko do wywalczenia sobie prawa do regularnych startów na poziomie ATP Challenger Tour. Amerykanie są bardzo różnorodni, potrafią grać przede wszystkim na hardzie, ale z każdym tygodniem coraz lepiej radzą sobie także na mączce. Sandro Ehrat i Damien Wenger nie focusują swojego tenisa na deblu, w turnieju gry podwójnej występują razem po raz pierwszy.

Camilo Ugo Carabelli – Milan Zekic

Camilo Ugo Carabelli powoli staje się moim ulubieńcem do typowania na poziomie ITF – Argentyńczyk buduje sobie coraz lepszą pozycję w tych rozgrywkach. W czwartek najmniejszych szans w starciu z nim nie miał faworyzowany Jacobo Berrettini, który musiał zadowolić się wygraniem dwóch gemów. Tymczasem Milan Zekic wraca do gry po kilkumiesięcznej przerwie – już po kilku turniejowych wynikach widać, że Serb będzie miał ogromny problem z powrotem do wcześniejszej dyspozycji, gdy był notowany w TOP 200. Korzystam z wysokiego kursu na wygraną Ugo Carabelli’ego.

Mateusz Kowalczyk / Piotr Matuszewski – Agustin Velotti / Vit Kopriva

Mateusz Kowalczyk i Piotr Matuszewski to jedyni Polacy, którzy pozostali w rywalizacji w Poznaniu. Kowalczyk powoli przyzwyczaja nas do tego, że jeśli już decyduje się na start, to robi dobry wynik. I nie przeszkadza mu w tym nawet to, że jego partner niekoniecznie jest ukształtowany tenisowo pod debel. W piątek czeka ich wymagający pojedynek, bowiem Vit Kopriva zna się na rzeczy. Gorzej jest z Agustinem Velottim, który w debla gra rzadko. Patrząc na to, że bukmacherzy faworyzują argentyńsko-czeski duet, nie byłbym sobą, gdybym nie poszukał niespodzianki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *