Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 21 maja 2019

Typuje: maders

ATP Lyon, turniej singla

Pablo Cuevas – Hubert Hurkacz 1
– kurs ok. 1.70, bukmacherzy: STS – 1.75, Fortuna – 1.70, Totolotek – 1.65
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 11:00

 

ATP Genewa, turniej debla

Olivier Marach / Mate Pavic – Ricardas Berankis / Yoshihito Nishioka 1
– kurs ok. 1.17, bukmacherzy: STS – 1.17, Fortuna – 1.17, Totolotek – 1.18
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.75 x 1.17 = 2.05
Fortuna: 1.70 x 1.17 = 1.99
Totolotek: 1.65 x 1.18 = 1.95

 

Analiza typowanych meczów

Pablo Cuevas – Hubert Hurkacz

Trudno typuje się mecze z udziałem reprezentanta Polski, ale w tym przypadku to robię, a dodatkowo „wróżę” negatywnie dla naszego rodaka. Hubert Hurkacz świetnie sobie poczyna w tym sezonie – światu przedstawił się występami w turniejach rangi ATP Masters 1000 w Indian Wells oraz w Miami, gdzie osiągnął bardzo dobre wyniki. Później przyszedł okres gry na kortach ziemnych, gdzie już tak kolorowo nie ma. Gołym okiem można dostrzec, że dla Hurkacza problemem jest swego rodzaju rutyna oraz brak regularności. Najlepiej o tym świadczy fakt, iż był o krok od wygrania z Alexandrem Zverevem, a kilkadziesiąt godzin później gładko pokonał go Miomir Kecmanovic. Podsumowując: wrocławianin nadal nie jest obyty w turniejach rangi ATP, dlatego musi rozegrać przynajmniej parę spotkań, aby w tym towarzystwie się zadomowił.

Trudno będzie mu rozegrać wspomniane kilka meczów w Lyonie, gdzie losowanie miał bardzo wymagające. W pierwszej rundzie przyjdzie mu zagrać z Pablo Cuevasem, który po trudnych miesiącach kariery wraca do świata żywych i robi to w świetnym stylu. W tym roku wygrał już dwa Challengery, zagrał w finale ATP w Estoril i dodatkowo zanotował kilka niezłych wyników również w głównym cyklu. Warto dodać, że wszystkie wspomniane rezultaty zanotował na kortach ziemnych, które są jego ulubionymi. Urugwajczyk jest na fali, tydzień temu wygrał turniej, teraz kilka dni spędził na odpoczynku i znów wraca do rywalizacji.

Olivier Marach / Mate Pavic – Ricardas Berankis / Yoshihito Nishioka

To nie będzie analiza z rodzaju długich. Na przeciw siebie stanie jedna z najlepszych par na świecie i duet, który jest stworzony z dwóch singlistów nie posiadających jakichkolwiek sukcesów w grze podwójnej oraz nie potrafiących grać na kortach ziemnych. W jakiej formie by nie byli Austriak i Chorwat, taki mecz muszą wygrać. Dla wielu kurs na ich wygraną może się wydawać niski, ale biorąc pod uwagę to, jakie jest prawdopodobieństwo ich zwycięstwa, jest to naprawdę atrakcyjny współczynnik. Po meczu się okaże, czy dostaliśmy od bukmacherów prezent, czy jednak było jakieś drugie dno.

Komentarze