Typy bukmacherskie (tenis) na 2 grudnia 2019 – maders

Typuje: maders

ITF Kair, eliminacje
Bartosz Wojnar – Egill Sigurdsson 1
– kurs ok. 1.70, bukmacherzy: STS – 1.70, Forbet – 1.75, Betfan – 1.72
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 10:15

ITF Kair, eliminacje
Fabio Coelho – Jaime Caldes 1
– kurs ok. 1.55, bukmacherzy: STS – 1.55, Forbet – 1.55, Betfan – 1.53
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 11:30

ITF Kair, eliminacje
Tamara Bizhukova – Wiktoria Saska 1
– kurs ok. 1.21, bukmacherzy: STS – 1.22, Forbet – 1.21, Betfan – 1.20
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 10:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.70 x 1.55 x 1.22 = 3.31
Forbet: 1.d7d5 x 1.55 x 1.21 = 3.28
Betfan: 1.72 x 1.53 x 1.20 = 3.16

Analiza typowanych meczów

Bartosz Wojnar – Egill Sigurdsson

Bartosz Wojnar to polski tenisista, który już jakiś czas temu porzucił marzenia o zostaniu zawodowym tenisistą, ale jednak nie porzucił startów. Sporadycznie występuje w imprezach ITF, gdzie radzi sobie nieźle, jak na jego obecny status. Najczęściej nie ma problemu z przejściem eliminacji, a pojawia się on, gdy trzeba walczyć o punkty w imprezach głównych. W finale eliminacji w Kairze zagra z Egillem Sigurdssonem, który nigdy nie zdobył punktu do rankingu ATP – mówiąc wprost – nie powinien on być przeszkodą nie do przejścia.

Fabio Coelho – Jaime Caldes

Fabio Coelho to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników z Portugalii – jeśli w tym kraju rozgrywane są turnieje, to najczęściej dzikie karty wędrują właśnie do niego. 19-latek w tym roku gra w kratkę, ale najczęściej pewnie przechodzi przez eliminacje imprez ITF. Tak było w ubiegłym tygodniu, teraz jest o krok od powtórzenia tego wyniku. Jego rywalem będzie Jaime Caldes, który na zawodowych kortach rozegrał jedynie kilka spotkań. Wcześniej nie był zbyt dobrym juniorem, dlatego nie widać u niego większych perspektyw.

Tamara Bizhukova – Wiktoria Saska

Nasza rodaczka, Wiktoria Saska, po niezbyt udanym okresie gry w juniorskich rozgrywkach, w których nigdy nie przebiła się nawet do piątej setki rankingu ITF, zaczyna próbować swoich sił w zawodowych rozgrywkach. Początek nie jest dla niej zbyt obiecujący zarówno w singlu, jak i w deblu. Oczywiście jest za wcześnie, aby tutaj ją przekreślać, ale na pewno potrzebuje dużo czasu, aby obyć się w tym tourze. W finale eliminacji w Kairze czeka ją mecz z Tamarą Bizhukovą. Rosjance daleko do wybitności, ale niegdyś plasowała się w TOP 700 rankingu WTA, co świadczy o tym, że grać w tenisa niewątpliwie potrafi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *