Typy bukmacherskie (tenis) na 2 czerwca 2019 – maders

Typuje: maders

French Open, turniej debla
Olivier Marach / Mate Pavic – Kevin Krawietz / Andreas Mies 1
– kurs ok. 1.60, bukmacherzy: STS – 1.62, PZBuk – 1.62, Forbet – 1.59
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:00

 

ATP Challenger Tour w Prościejowie, turniej singla
Peter Torebko – Stephane Robert 1
– kurs ok. 1.65, bukmacherzy: STS – 1.65, PZBuk – 1.66, Forbet – 1.66
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 16:30

 

ATP Challenger Tour w Prościejowie, turniej singla
Vit Kopriva – Jaroslav Pospisil 1
– kurs ok. 1.40, bukmacherzy: STS – 1.40, PZBuk – 1.41, Forbet – 1.40
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:30

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.62 x 1.62 x 1.40 = 3.74
PZBuk: 1.62 x 1.66 x 1.41 = 3.72
Forbet: 1.59 x 1.66 x 1.40 = 2.69

Analiza typowanych meczów

Olivier Marach / Mate Pavic – Kevin Krawietz / Andreas Mies

Olivier Marach i Mate Pavic za sprawą bardzo dobrej gry w ostatnich tygodniach wyrastają na tenisistów, którzy mogą się w Paryżu pokusić o końcowy triumf. Coraz więcej renomowanych par pożegnało się z rywalizacją w Roland Garros, ale Austriak i Chorwat nadal są w grze. Duet ten zdołał utrzymać dobrą formę z Genewy, gdzie sięgnęli po końcowy triumf. Niedzielny rywale to nie są anonimowi tenisiści, jednak Kevin Krawietz i Andreas Mies to nadal zawodnicy, którzy nie posiadają doświadczenia w tego typu meczach i takich fazach imprez wielkoszlemowych. To oznacza, że nie tylko umiejętności są po stronie Marach i Pavicia. Warto zastanowić się nad typem w ich stronę, bowiem bukmacherzy bardzo ostrożnie podeszli do wystawienia kursów, przez co można skorzystać z ciekawego współczynnika.

Peter Torebko – Stephane Robert

Challengery, które w tym tygodniu będą rozgrywane na kortach ziemnych, będą się wyróżniać bardzo przeciętną obsadą. Występować w nich będą tenisiści, którzy nie najlepiej czują się na kortach trawiastych, albo ci, którym ranking najczęściej nie pozwala na start na tym poziomie, a teraz mogą skorzystać ze swojej szansy. Tak jest właśnie w przypadku graczy, którzy zagrają pomiędzy sobą w niedzielę – Petera Torebko i Stephane Roberta. Ten pierwszy jest specjalistą od gry na mączce, ale jego obecny ranking nie zawsze pozwala mu na start w Challengerach. Natomiast Robert wydaje się być już na końcu swojej kariery i startuje tam, gdzie udaje mu się załapać do głównej drabinki. Francuz w tym sezonie ma problem wygrać z kimkolwiek i na pewno łatwo mu to nie przyjdzie z doświadczonym Niemcem polskiego pochodzenia. Mimo, że tenisowa przygoda Petera nie przebiegała tak, jakby sam tego chciał, to jednak bezsprzecznie w tenisa grać potrafi i powinien to potwierdzić w Prościejowie. Osobiście dziwi mnie fakt, że bukmacherzy nadal wyraźnie nie faworyzują rywali Roberta.

Vit Kopriva – Jaroslav Pospisil

W niedzielę w Prościejowie dojdzie do ciekawego starcia, w którym zmierzy się trener wraz ze swoim podopiecznym. Jaroslav Pospisil kilkanaście miesięcy temu porzucił poważne starty i zajął się szkoleniem. Jego podopiecznym jest Vit Kopriva, który obecnie jest notowany na 617. miejscu na świecie. Biorąc pod uwagę fakt, że bukmacherzy zdecydowali się wystawić kursy na ten mecz, po prostu muszą nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie relacje łączą tych zawodników. Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Pospisil wygrywa ten mecz, dlatego zachęcam do typowania wiktorii młodszego z Czechów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *