Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 18 lipca 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Challenger Nur-Sułtan, turniej debla
Nicolas Barrientos / Facundo Mena – Baptiste Crepatte / Arthur Rinderknech 1
– kurs ok. 1.90, bukmacherzy: STS – 1.90, Forbet – 1.83, Betfan – 1.88
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 11:30

ATP Challenger San Benedetto, turniej debla
Andreas Siljestrom / Szymon Walkow – Alessandro Bega / Viktor Durasovic 1
– kurs ok. 1.48, bukmacherzy: STS – 1.50, Forbet – 1.46, Betfan – 1.49
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:30

ATP Challenger San Benedetto, turniej debla
Ivan Sabanov / Matej Sabanov – Roberto Cid / Jose Hernandez 1
– kurs ok. 2.05, bukmacherzy: STS – 2.10, Forbet – 2.03, Betfan – 2.09
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 16:30

Łączny kurs kuponu u niektórych bukacherów:
STS: 1.90 x 1.50 x 2.10 = 5.99
Betfan: 1.88 x 1.49 x 2.09 = 5.85
Forbet: 1.83 x 1.46 x 2.03 = 5.42

Analiza typowanych meczów

Nicolas Barrientos / Facundo Mena – Baptiste Crepatte / Arthur Rinderknech

Zacznijmy od tego, że Nicolas Barrientos i Facundo Mena na pewno nie są specjalistami od gry na kortach twardych – najlepiej czują się na mączce, ale zarazem nie można stwierdzić, że na hardzie grać nie potrafią. Owszem, startują na nim zdecydowanie rzadziej, to jednak mimo wszystko wyniki odnoszą niezłe. Barrientos to deblista, którego przedstawiać nie trzeba – na poziomie Challenger odnotował kilka niezłych wyników, a teraz po przerwie spowodowanej kontuzją stara się wrócić na niezły poziom. Dogadał się na wspólne występy z Facundo Meną, który mimo, iż skupia się na singlu, to jednak ma inklinacje do niezłych startów w grze podwójnej. Natomiast Baptiste Crepatte i Arthur Rinderknech na poziomie ATP Challenger nie mieli okazji zaprezentować swoich deblowych umiejętności.

Andreas Siljestrom / Szymon Walkow – Alessandro Bega / Viktor Durasovic

Szymon Walkow po przeciętny początku sezonu wrócił do dobrej dyspozycji, którą zaskakiwał wszystkich w ubiegłym roku – tydzień temu doszedł do finału w Perugii, a teraz został na kolejny tydzień we Włoszech, z tym, że zamienił Perugię na San Benedetto i Rogerio Dutra da Silvę na Andreasa Siljestroma. Reprezentant Polski dobrze czuje się na włoskiej ziemi, w tym tygodniu wygrał już jeden mecz z Siljestromem i to wcale nie jest ich limit. Alessandro Bega i Viktor Durasovic to nie są zawodnicy skupiający się na rozgrywkach deblowych – występują w nich dodatkowo, jak dotychczas bez większych osiągnięć, nie licząc zawodów ITF, gdzie naprawdę nie potrzeba dużo do sukcesu.

Ivan Sabanov / Matej Sabanov – Roberto Cid / Jose Hernandez

Bracia Sabanov powoli wyrastają na duet, który najczęściej gości w moich analizach, ale trudno się temu dziwić, skoro mecze z ich udziałem po prostu warto obstawiać. Chorwaci po wygraniu turnieju rangi ITF pozostali we Włoszech, ale tym razem rywalizują na poziomie ATP Challenger. W pierwszej rundzie otrzymali walkowera, dlatego zmagania w San Benedetto rozpoczną od ćwierćfinału. W nim nie są faworytami bukmacherów, mimo, iż: ranking przemawia za nimi, spotkają się z Roberto Cidem i Jose Hernandezem, czyli singlistami sporadycznie grającymi debla oraz nie mogącymi pochwalić się wybitnymi rezultatami. Reasumując: Ivan i Matej mają sporą szansę na osiągnięcie półfinału, co byłoby ich najlepszym wynikiem w tym roku.

Komentarze