Dziś jest: 22 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 17 czerwca 2019 – maders

Typuje: maders

ATP Challenger Tour Fergana, turniej singla
Andres Artunedo-Martinavarr – Renta Tokuda 1
– kurs ok. 1.50, bukmacherzy: STS – 1.50, LVbet – 1.47, Forbet – 1.49
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:00

ATP Challenger Tour Blois, turniej singla
Maxime Hamou  – Tim van Rijthoven 1
– kurs ok. 1.85, bukmacherzy: STS – 1.85, LVbet – 1.85, Forbet – 1.87
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:00

ATP Challenger Tour Blois, turniej singla
Roberto Ortega-Olmedo – Kenny de Schepper 1
– kurs ok. 1.65, bukmacherzy: STS – 1.65, LVbet – 1.65, Forbet – 1.66
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Forbet: 1.49 x 1.87 x 1.66 = 4.63
STS: 1.50 x 1.85 x 1.65 = 4.58
LVbet: 1.47 x 1.85 x 1.65 = 4.49

Analiza typowanych meczów

Andres Artunedo-Martinavarr – Renta Tokuda

Andres Artunedo-Martinavarr to zawodnik, który kilka lat temu był na dobrej drodze ku temu, aby na stałe zadomowić się na poziomie ATP Challenger Tour. Wówczas jednak nic nie poszło po jego myśli, dlatego aż do teraz zdecydowanie częściej można śledzić jego poczynania na poziomie ITF niż wspomnianym ATP Challenger Tour. Hiszpan bez wątpienia posiada potencjał potrzebny do osiągania niezłych wyników w Challengerach, a potwierdzić to może w uzbeckiej Ferganie, gdzie obsada delikatnie mówiąc nie należy do najlepszych. Ten turniej powinien być szansą właśnie dla graczy pokroju Artunedo-Martinavarra. W pierwszej rundzie czeka go starcie z Rentą Tokudą, który w tym roku gra wręcz fatalnie. Na zwycięstwo czeka od ponad dwóch miesięcy, co dobrze nie świadczy o jego dyspozycji.

Maxime Hamou  – Tim van Rijthoven

Maxime Hamou w 2019 roku zdecydował się wrócić do poważnej gry w tenisa i była to świetna decyzja – w tym sezonie wygrał już trzy turnieje rangi ITF, a teraz zdecydował się pójść o krok dalej i stanąć na starcie rywalizacji na poziomie ATP Challenger Tour. Francuz, mimo, że nie grał w tych zawodach kilkanaście miesięcy, w przeszłości z powodzeniem w nich sobie radził, więc stres nie powinien mu towarzyszyć. Bukmacherzy w starciu z Timem van Rijthovenem wystawili równe kursy, co jest dla mnie swego rodzaju okazją. Holender wprawdzie jest wyżej notowany, ale nie jest to specjalista od gry na kortach ziemnych. Zdecydowanie lepiej czuje się na szybszych nawierzchniach, co zapewne będzie widoczne podczas tego spotkania.

Roberto Ortega-Olmedo – Kenny de Schepper

Roberto Ortega-Olmedo to nie jest zawodnik, którego można mianować specjalistą od gry na kortach ziemnych, ale radzi sobie na nich o niebo lepiej niż Kenny de Schepper. Francuz ogólnie w tym roku gra fatalnie, a najlepiej o tym świadczy jego bilans – jedno zwycięstwo oraz 13 porażek. Bez wygranej jest od ponad pół roku, a na kortach ziemnych przegrał już siedem spotkań z rzędu. Nic nie zapowiada, aby nagle miała nadejść poprawa – bukmacherzy z meczu na mecz dają mu coraz mniejsze szanse, dlatego warto jeszcze korzystać.

Komentarze