Typy bukmacherskie (tenis) na 15 czerwca – maders

Typuje: maders

ATP Halle, turniej singla
Lloyd Harris – Mischa Zverev 1
– kurs ok. 1.80, bukmacherzy: STS – 1.75, Forbet – 1.76, Milenium – 1.87
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:30

WTA Birmingham, turniej singla
Iga Świątek – Martina Trevisan / Świątek nie przegra seta? Tak
– kurs ok. 1.50, bukmacherzy: STS – 1.60, Forbet – 1.53, Milenium – 1.50
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:30

ITF Manchester, turniej singla
Magda Linette – Samantha Murray 1
– kurs ok. 1.25, bukmacherzy: STS – 1.25, Forbet – 1.27, Milenium – 1.27
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 13:30

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Milenium: 1.87 x 1.50 x 1.27 = 3.56
STS: 1.75 x 1.60 x 1.25 = 3.50
Forbet: 1.76 x 1.53 x 1.27 = 3.42

Analiza typowanych meczów

Lloyd Harris – Mischa Zverev

Mischa Zverev na dobrą sprawę w tym roku nie wygrał jeszcze ani jednego meczu – wprawdzie w statystykach widnieje bilans 1/12, to to jedno oficjalne zwycięstwo było spowodowane kreczem jego rywala. Starszy z braci Zverev po prostu nie nadąża za obecnymi trendami tenisowymi i wszystko wskazuje, że to są ostatnie tygodnie, w których ma okazję rywalizować na poziomie ATP. Po rozegraniu turnieju w Eastbourne, gdzie będzie bronił tytułu, czeka go kolosalny spadek w rankingu ATP. Do tego czasu jednak można korzystać z kursów, które bukmacherzy wystawiają na mecze z jego udziałem. Mimo, że jego sobotni rywal, Lloyd Harris, na trawie jak dotychczas rozegrał kilka spotkań, to jest on moim faworytem w starciu z Niemcem, który w tym roku przegrywa po prostu z każdym.

Iga Świątek – Martina Trevisan

Iga Świątek startem w eliminacjach do turnieju rangi WTA w Birmingham rozpocznie zmagania na kortach trawiastych, które przecież muszą kojarzyć się jej bardzo dobrze – w końcu w ubiegłym roku triumfowała w juniorskim Wimbledonie. Teraz sprawdzi się na tej nawierzchni jako seniorka i mam przeczucie, że również pokaże się z dobrej strony. W pierwszej rundzie kwalifikacji trafiła na Martinę Trevisan, która chociaż będąc doświadczoną zawodniczką, to gra na twardych kortach, a tym bardziej na trawie, wydaje się być dla niej czarną magią. Kurs zaproponowany przez bukmacherów na wygraną Polki w dwóch setach wydaje się być bardzo atrakcyjny.

Magda Linette – Samantha Murray

Magda Linette podjęła bardzo dobrą decyzję i w pierwszym tygodniu gry na kortach trawiastych zamiast szukać swoich szans w imprezach rangi WTA, zeszła poziom niżej, i w ITF-ie w Manchesterze gra o najwyższe cele. Poznanianka wygrała już trzy mecze, a w sobotę wraz z Samanthą Murray powalczy o finał. Polka jest wyraźną faworytką bukmacherów – w końcu jej brytyjska rywalka jest notowana dopiero w piątej setce rankingu WTA, a w Manchesterze rozegrała już pięć spotkań, co może dać jej w kość. Linette w trakcie meczu często ma problem z zachowaniem stałego poziomu gry, dlatego nie pokusiłem się o typowanie jej wygranej z handicapem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *