Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 12 lipca 2019 – maders

Typuje: maders

ITF Casinalbo, turniej debla
Ivan Sabanov / Matej Sabanov – Davide Galoppini / Wilson Leite 1
– kurs ok. 1.45, bukmacherzy: STS – 1.45, Forbet – 1.44, Totalbet – 1.45
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 15:30

ITF Getxo, turniej debla
Hunter Johnson / Yates Johnson – Alejandro Gomez / Junior Ore 1
– kurs ok. 1.68, bukmacherzy: STS – 1.70, Forbet – 1.67, Totalbet – 1.68
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 16:45

ITF Marburg, turniej debla
Tuna Altuna / Aleksandre Metreveli – Mislav Bosnjak / Matthew Dellavedova 1
– kurs ok. 1.30, bukmacherzy: STS – 1.30, Forbet – 1.30, Totalbet – 1.28
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 12:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.45 x 1.70 x 1.30 = 3.20
Forbet: 1.44 x 1.67 x 1.30 = 3.15
Totalbet: 1.45 x 1.68 x 1.28 = 3.10

Analiza typowanych meczów

Ivan Sabanov / Matej Sabanov – Davide Galoppini / Wilson Leite

Bracia Sabanov to para, której mecze na poziomie ITF warto śledzić pod kątem bukmacherskim. Reprezentanci Chorwacji od lat skupiają się tylko na grze podwójnej, ale można ich opisać w kilku słowach: za mocni na poziom ITF, za słabi na poziom Challenger. Ivan i Matej prezentują niezwykle solidny i regularny tenis, ale brakuje w nim przebłysków – to właśnie nie pozwoliło im się zadomowić na poziomie Challengerowym, ale zupełnie wystarcza w ITFach. Ten sezon jest dla nich bardzo dobry, na swoim koncie mają już trzy wygrane turnieje. W półfinale w Casinalbo przyjdzie im się zmierzyć z Davide Galoppinim i Wilsonem Leite – obaj na poziomie ITF radzą sobie nieźle w deblu, ale na Sabanovów może to nie wystarczyć.

Hunter Johnson / Yates Johnson – Alejandro Gomez / Junior Ore

Kolejny mecz deblowy i kolejny mecz z udziałem braci – o Hunterze i Yatesie Johnsonie można napisać to samo, co o wyżej opisywanych Chorwatach. Są bardzo dobrym duetem, posiadającym jeszcze spore rezerwy, ale na ten moment nie będącym gotowym na regularnie i przede wszystkim skuteczne występy w turniejach rangi ATP Challenger Tour. W tej części sezonu skupiają się na rywalizacji na kortach ziemnych, na których jako Amerykanie, radzą sobie świetnie. W Getxo czeka ich trudne zadanie – w półfinale przyjdzie im się zmierzyć z Alejandro Gomezem i Juniorem Ore – dla nas są to nazwiska anonimowe, ale w ostatnich tygodniach zaliczają świetną passę – wspólnie wygrali już cztery turnieje i mają na swoim koncie 10 wygranych z rzędu. Każda seria musi się kiedyś skończyć i uważam, że Amerykanie to najlepsi kandydaci, aby tego dokonać.

Tuna Altuna / Aleksandre Metreveli – Mislav Bosnjak / Matthew Dellavedova

Zdecydowanie najpewniejszy typ z tego kuponu. Zarówno Tuna Altuna, jak i Aleksandre Metreveli mają doświadczenie na poziomie Challengerowym, obaj byli notowani w drugiej setce rankingu ATP w deblu, gdzie nie każdy jest w stanie się dostać. Natomiast ich rywale – cóż, jakby to napisać – nie są ekspertami w deblu. Łącząc ich wszystkie mecze deblowe, bilans Mislava Bosnjaka i Matthewa Dellavedovy to 11 wygranych i aż 30 porażek. Biorąc pod uwagę, że mowa o zawodnikach grających na najniższym szczeblu ITF – jest to wręcz fatalny bilans.

Komentarze