Dziś jest: 28 listopada 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (tenis) na 10 sierpnia 2019 – maders

Typuje: maders

ITF Koszalin, turniej singla
Ivan Nedelko – Martins Podzus 1
– kurs ok. 1.80, bukmacherzy: STS – 1.80, Forbet – 1.82, Betfan – 1.79
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 11:30

ATP Challenger Augsburg, turniej debla
Ivan Sabanov / Matej Sabanov – N. Sriram Balaji / Vishnu Vardhan 1
– kurs ok. 1.85, bukmacherzy: STS – 1.85, Forbet – 1.83, Betfan – 1.85
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 12:30

ATP Challenger Augsburg, turniej debla
Andrei Vasilevski / Igor Zelenay – Guillermo Garcia-Lopez / David Marrero 1
– kurs ok. 1.68, bukmacherzy: STS – 1.70, Forbet – 1.64, Betfan – 1.68
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 14:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.80 x 1.85 x 1.70 = 5.66
Betfan: 1.79 x 1.85 x 1.68 = 5.56
Forbet: 1.82 x 1.83 x 1.64 = 5.46

Analiza typowanych meczów

Ivan Nedelko – Martins Podzus

Ivan Nedelko to nie jest zawodnik wybitny, ale taki, któremu od dłuższego czasu przyglądam się czy to na poziomie ATP Challenger Tour, czy częściej w rozgrywkach cyklu ITF Futures. Rosjanin, mimo ponad 30 lat na karku, nie traci werwy i pasji do gry w tenisa, przez co nadal startuje – powiedzmy to sobie szczerze – na średnio opłacalnym poziomie. Można o nim wprost powiedzieć – za mocny na Futuresy, za słaby na ATP Challenger Tour. Nedelko w tym tygodniu rywalizuje w Koszalinie, gdzie bez straty seta doszedł do półfinału. W nim zmierzy się z Martinsem Podzusem, który w swojej karierze nie zadomowił się w Challengerach, zagrał w nich jedynie kilka spotkań. Typowy zawodnik Futuresowy, któremu trudno przewidywać jakąś wielką przyszłość. Nedelko to zawodnik mający sporo wahań, ale kursy wystawione przez bukmacherów są jedynie zachętą do typowania jego zwycięstwa.

Ivan Sabanov / Matej Sabanov – N. Sriram Balaji / Vishnu Vardhan

Do analiz z udziałem chorwackich braci Bryanów – czyli pary Ivan Sabanov / Matej Sabanov – powinniście już być przyzwyczajeni. Ten duet jest mi bardzo dobrze znany, uważam, że ich umiejętności nadal nie są doceniane bukmacherów – bo jak to powiedzieć inaczej, gdy wygrywając mecz za meczem, ewidentnie będąc na fali, osoby wystawiające kursy nie faworyzują ich w starciu z N. Sriram Balaji i Vishnu Vardhanem – owszem, niezłymi deblistami, ale zupełnie nie odnajdującymi się na kortach ziemnych.

Andrei Vasilevski / Igor Zelenay – Guillermo Garcia-Lopez / David Marrero

Patrząc na nazwiska, to na pewno większe wrażenie robi duet Guillermo Garcia-Lopez / David Marrero, ale na pewno w lepszej dyspozycji obecnie są Andrei Vasilevski i Igor Zelenay, których wygraną w półfinale Challengera w Augsburgu typuję. Hiszpanie, a szczególnie Marrero, powoli już tylko dogorywają, wszystko wskazuje, że wkrótce zdecyduje się on na zakończenie kariery. Trudno myśleć inaczej, gdy gracz, który wygrał wiele imprez głównego cyklu, ma problem z wygraniem kilku meczów z rzędu w Challengerach.

Komentarze