Typy bukmacherskie (tenis) na 1 września 2019 – maders

Typuje: maders

US Open, turniej singla
Dominik Koepfer – Daniil Medvedev; Koepfer wygra seta? TAK
– kurs ok. 1.66, bukmacherzy: STS – 1.60, Forbet – 1.68, Betfan – 1.66
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 23:00

US Open, turniej debla
Oliver Marach / Jurgen Melzer – Marius Copil / Nick Kyrgios 1
– kurs ok. 1.56, bukmacherzy: STS – 1.55, Forbet – 1.56, Betfan – 1.58
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 21:00

US Open, turniej debla
Robin Haase / Wesley Koolhof – Pablo Carreno-Busta / Feliciano Lopez 1
– kurs ok. 1.83, bukmacherzy: STS – 1.80, Forbet – 1.83, Betfan – 1.88
– prawdopodobna godzina rozpoczęcia meczu: 22:00

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Betfan: 1.66 x 1.58 x 1.88 = 4.90
Forbet: 1.68 x 1.56 x 1.83 = 4.80
STS: 1.60 x 1.55 x 1.80 = 4.46

Analiza typowanych meczów

Dominik Koepfer – Daniil Medvedev

Dominik Koepfer to objawienie tegorocznej edycji US Open – tenisista, który od początku tego roku potwierdza swoje wysokie predyspozycje na poziomie ATP Challenger Tour, w swoim drugim w karierze występie w imprezie wielkoszlemowej wygrał już trzy mecze. Wygrane nad Nikolozem Basilashvilim czy Reilly’m Opelką na pewno muszą robić wrażenie. Niemiec prezentuje bardzo miły dla oka styl – stara się grać bardzo agresywnie, ale przy okazji nie jest przy tym chaotyczny. Jego niedzielnym rywalem będzie Daniil Medvedev – nie dziwnym więc jest, że bukmacherzy nie dają mu większych szans. Ja natomiast pytam: czy słusznie? Medvedev nie zaskarbił sobie sympatii od amerykańskich kibiców, dlatego pomijając, że oczywiście największe znaczenie mają kwestie tenisowe, to będzie dla niego piekielnie trudny mecz. A Koepfer pokazał już, że w tenisa grać potrafi, dlatego jak dla mnie – set jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Oliver Marach / Jurgen Melzer – Marius Copil / Nick Kyrgios

Olivier Marach i Jurgen Melzer to dla wielu starsi panowie, którzy powinni już sobie dać spokój z tenisem, tymczasem oni wcale nie zamierzają tego robić i bardzo dobrze radzą sobie w rozgrywkach deblowych. O ile ten sezon jest dla nich dobry, tak na kortach twardych – szczególnie w ostatnich kilku tygodniach – mają problem z odnalezieniem swojej właściwej dyspozycji. Marius Copil i Nick Kyrgios na pewno są rywalami, którzy będą potrafili zawiesić im wysoko poprzeczkę, ale umiejętności stricte deblowe powinny być tutaj górą.

Robin Haase / Wesley Koolhof – Pablo Carreno-Busta / Feliciano Lopez

Czysto teoretycznie może się wydawać, że Pablo Carreno-Busta i Feliciano Lopez to lepszy duet, to jednak warto zauważyć, że mniej znani – Robin Haase i Wesley Koolhof – w tym roku stworzyli piekielnie groźną parę. Najlepszym tego potwierdzeniem niech będzie fakt, iż w tym roku zagrali już w trzech finałach imprez rangi ATP. Kursy bukmacherów są wystawione 50/50, co osobiście zachęciło mnie do typowania wygranej holenderskiego duetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *