Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie Real Oviedo – Granada. Ciekawe starcie w rywalizacji o Puchar Króla

Wracają rozgrywki o Puchar Króla Hiszpanii, które zawsze dostarczają wielu emocji. W meczach 1/32 czeka nas wiele interesujących konfrontacji, w tym wyrównany mecz solidnych ekip grających obecnie na zapleczu La Liga.

Mój typ: Real Oviedo

Oba zespoły grają w La Liga 2, czyli na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Wyżej w tabeli plasuje się Granada i to ten zespół w roli delikatnego faworyta spotkania stawiają bukmacherzy. Czy słusznie? Mecz Real Oviedo – Granada to jedna z najbardziej wyrównanych konfrontacji na tym etapie rozgrywek o Puchar Króla, a gospodarze mogą mieć lekką przewagę nad swoim rywalem, co pozwala wierzyć w ich sukces.

Przede wszystkim Real Oviedo na swoim terenie wygrał ostatni ligowy mecz z Granadą. Patrząc trzy konfrontacje (2018, 2019 i 2022) notuje dwie wygrane i remis. Patrząc szerzej, gospodarze wygrali cztery z pięciu minionych meczów na swoim terenie. Granada wygrała tylko jeden z dziesięciu meczów na wyjazdach w ostatnich miesiącach. Ta statystyka pozwala wierzyć w sukces Realu Oviedo.

Dotychczas obie ekipy w trwającej edycji Pucharu Króla rozegrały po jednym spotkaniu. Obie też wygrywały stosunkiem 3:2 ze swoimi rywalami. Byli to przeciwnicy z niższych klas rozgrywkowych. Trudno wierzyć w to, aby Real Oviedo czy Granada mogły odegrać kluczową rolę w całych zmaganiach o Puchar Króla, jednak w bezpośrednim meczu będą chciały ograć rywala. Statystyki wskazują na to, że Real Oviedo ma ku temu nieco większe szanse.

Kursy bukmacherskie na mecz Real Oviedo – Granada

Fortuna: Real Oviedo – 3.05, remis – 2.90, Granada – 2.55
Superbet: Real Oviedo – 3.10, remis – 2.80, Granada – 2.65
Etoto: Real Oviedo – 3.05, remis – 2.90, Granada – 2.55

Mecz Real Oviedo – Granada. Kiedy? Gdzie oglądać?

Spotkanie zaplanowano na czwartek, 22 grudnia. Początek o godzinie 21:00. Transmisja dostępna będzie u niektórych bukmacherów.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze