Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 9 lipca 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Anglia, Championship

Leeds United – Stoke 1

– kurs ok. 1.47. bukmacherzy: STS – 1.47, Superbet – 1.47, eWinner – 1.46

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:00

 

Włochy, Serie A

Hellas Verona – Inter Mediolan 2

– kurs ok. 1.75. bukmacherzy: STS – 1.75, Superbet – 1.77, eWinner – 1.75

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:45

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Superbet: 1.47 x 1.77 = 2.60
STS: 1.47 x 1.75 = 2.57
eWinner: 1.46 x 1.75 = 2.55

Analiza typowanych meczów

Leeds United – Stoke

W minionej kampanii Leeds na finiszu mocno utrudniło sobie życie, co ostatecznie zakończyło się brakiem awansu do Premier League. Dziś drużyna jest bogatsza o te doświadczenia i ma jasno sprecyzowany plan na najbliższe tygodnie. Zapewnić sobie awans bez konieczności gry w play-offach. By to osiągnąć Leeds musi wygrywać – w meczu takim jak ze Stoke to wręcz obowiązek.

Podopieczni Marcelo Bielsy grają przyzwoicie, choć zdarzają im się wpadki. Jednak trener z pewnością uczulił swoich piłkarzy jak ważny jest mecz ze Stoke. Wszyscy wyjdą tu zmobilizowani na 200% a być może właśnie to spotkanie będzie kluczem do awansu. Znając wręcz obsesyjne podejście Bielsy do realizacji planu – wyczuwam, że z każdego kolejnego meczu będzie chciał zrobić „mały finał” a zawodnicy będą mieli jasno nakreślony plan przebiegu całego spotkania.

Stoke także nie będzie grało bez presji – ale w tym przypadku walka toczy się o utrzymanie w Championship. Trudno więc mówić o wyjściu „na luzie” na starcie z silniejszym rywalem. To na pewno na korzyść gości nie zadziała. Myślę, że w tym meczu wygra potencjał, a ten większy jest po stronie gospodarzy. Do tego wspomniany już Marcelo Bielsa i jego pomysł na zespół powinny zaprocentować w decydującym etapie rozgrywek. Typuję wygraną gospodarzy.

 

Hellas Verona – Inter Mediolan

Inter z pewnością chciał osiągnąć więcej, ale kilka głupich wpadek sprawiło, że nie ma już większych szans na walkę o tytuł Mistrza Włoch. Mimo wszystko potencjał tego zespołu jest ogromny i dziwi mnie tak wysoki kurs bukmacherów na wygraną Interu. Można oczywiście mówić o wpadce z Bologną i rozczarowaniu po remisie z Sassuolo, ale Inter nie notuje takich wpadek seryjnie. Czas więc kolejny raz uruchomić swoje mocne strony.

Zespół Verony notuje dobry sezon, ale jednak pewnego pułapu przeskoczyć nie potrafi. Oczywiście udało się w lutym sprawić sporą niespodziankę pokonując Juventus – ale raczej bilans gier z topowymi zespołami nie przemawia za Hellasem. Ponadto Inter ma patent na rywala i zazwyczaj wychodzi z bezpośrednich pojedynków zwycięsko.

Obstawiam, że goście wygrają ten mecz i udowodnią, że są bardzo mocnym zespołem. Jeszcze bardziej kuszące są kursy na wygraną Interu z handicapem – ale jednak to mogłoby być zbyt ryzykowne typowanie wyniku tego meczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *