Dziś jest: sobota, 31 lipca 2021

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 7 sierpnia 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Rosja, Superpuchar

Zenit – Lokomotiw Moskwa 1

– kurs ok. 2.20. bukmacherzy: STS – 2.20, Betfan – 2.20, Etoto – 2.25

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:00

 

Liga Mistrzów

Juventus – Lyon awans Juventus

– kurs ok. 1.80. bukmacherzy: STS – 1.80, Betfan – 1.78, Etoto – 1.76

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 2.20 x 1.80 = 3.96
Etoto: 2.25 x 1.76 = 3.96
Betfan: 2.20 x 1.78 = 3.92

Analiza typowanych meczów

Zenit – Lokomotiw Moskwa

W meczu o Superpuchar Rosji zagrają Zenit St. Petersburg oraz Lokomotiw Moskwa. Typuję wygraną Zenitu, który jest w tym momencie najstabilniejszą drużyną w Rosji. Lokomotiw ma swoje problemy, od pewnego czasu mówi się o potencjalnych, sporych ruchach kadrowych w klubie. Przewijały się także głosy o oddaniu kilku czołowych piłkarzy klubu ze stolicy Rosji. Czy w takim razie ktokolwiek, u progu zmiany drużyny, będzie chciał ryzykować zdrowiem by zgarnąć Superpuchar? Myślę, że nie.

Zenit ligę zakończył ze sporą przewagą nad drugim Lokomotiwem. Puchar Rosji także wygrała ekipa z St. Petersburga. Potrójna korona na krajowym polu wydaje się zatem bardzo prawdopodobna – kurs bardzo kusi by postawić właśnie na wygraną Zenitu. I to mój typ na to spotkanie.

 

Juventus – Lyon

Bukmacherzy oferują przeciętne kursy na to, że Juventus jutro wygra. Ciekawsze natomiast są kursy na awans Starej Damy. Moim zdaniem Juve odniesie u siebie zwycięstwo, a jeśli nawet będzie to skromne 1-0 (co pozwolić odrobić straty z pierwszego meczu) to w czasie dodatkowym Cristiano Ronaldo i spółka wygrają cwaniactwem i doświadczeniem.

Za Mistrzem Włoch przemawia wiele aspektów. Juventus jest w rytmie meczowym i mimo kilku gorszych spotkań w lidze, gdzie tytuł był już niemal zapewniony, nadal marzy o triumfie w Lidze Mistrzów. Lyon jest bez rytmu meczowego i w Turynie może zdecydować się na murowanie bramki. Patrząc na potencjał ofensywny klubu z Włoch – taka sztuka raczej nie da zbyt wiele. Mimo porażki na wyjeździe 0-1, to Juventus jest w moim odczuciu głównym kandydatem do awansu z tej pary. Juve ma szerszą kadrę i trener Sarri będzie miał większe pole manewru by reagować na boiskowe zdarzenia. Dla Lyonu jedyną szansą jest… słaby Juventus. Myślę jednak, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

Komentarze