Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 7 lutego 2020 – breiker94

Typuje: breiker94

Polska, PKO BP Ekstraklasa
Arka Gdynia – Cracovia 2

– kurs ok. 2.35. bukmacherzy: STS – 2.35 , Fortuna – 2.45, Betfan – 2.30
– godzina rozpoczęcia meczu: 18:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów

Fortuna: 2.45
STS: 2.35
Betfan: 2.30

Analiza typowanych meczów

Arka Gdynia – Cracovia

Wraca nasza ukochana liga, jedyna i niepowtarzalna…EKSTRAKLASA! Już w pierwszym dniu w oko wpadł mi mecz, który jest interesujący w kwestii obstawienia go. Mowa o starciu Arki Gdynia i Cracovii. Mecz ten ma jednego, klarownego faworyta. Ale po kolei.

Zaczynając od gospodarzy. Arka ma ogromne problemy, począwszy od kadry aż po struktury władz. Z drużyny zimą odeszło kilku zawodników i do tej pory nie załatano dziur po nich. Możliwe, że braki zostaną uzupełnione w trakcie lutowego okna transferowego, jednak na ten moment pion sportowy wygląda blado. Wyniki z jesieni nie napawają optymizmem przed nadchodzącą rundą. Arka jest faworytem do spadku, jeśli nie zmieni swojej dyspozycji, to bardzo realny scenariusz. Wracając do jej problemów, klub za wszelką cenę chce pozbyć się rodzina Midaków, która jest wrogiem numerem 1. wszystkich Arkowców. Napięta sytuacja i palący grunt pod nogami sprawa, że zawodnicy mogą nie dać z siebie wszystkiego podczas inauguracji ligi.

Cracovia znajduje się na innym biegunie. Aktualnie jest wiceliderem tabeli, pewna gra jesienią zapewniła zawodnikom Probierza przezimowanie w czubie tabeli. To przede wszystkim poukładany i budowany na zdrowych fundamentach klub, z którego polskie drużyny śmiało mogą brać przykład. Obóz przygotowawczy w Belek został pozytywnie ukończony i według krakowskich żurnalistów, „Craxa” jest gotowa i silna jak nigdy.

Analizując wyniki obu drużyn formę poszczególnych zawodników i mecze między drużyna, śmiało stawiam na Cracovię. Ciężko mi uwierzyć, żeby Arka wyrwała jakiekolwiek punkty swojemu rywalowi z małopolski. To aktualnie dwie drużyny znajdujące się na różnych biegunach.

Komentarze