Dziś jest: 26 lutego 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 6 sierpnia 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Liga Europy

Bayer – Rangers 1

– kurs ok. 1.65. bukmacherzy: STS – 1.62, Etoto – 1.68, BetClic – 1.64

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:55

 

Liga Europy

Sevilla – AS Roma obie drużyny strzelą gola

– kurs ok. 1.80. bukmacherzy: STS – 1.80, Etoto – 1.83, BetClic – 1.79

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:55

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Etoto: 1.68 x 1.83 = 3.07
BetClic: 1.64 x 1.79 = 2.94
STS: 1.62 x 1.80 = 2.92

Analiza typowanych meczów

Bayer – Rangers

Leverkusen ma solidną zaliczkę przed tym meczem, gra u siebie i tak naprawdę nic nie musi. Może rozegrać ten mecz spokojnie i chyba tego obawiają się bukmacherzy, którzy – jak na klasę Bayeru – oferują naprawdę korzystny kurs na ich wygraną. Moim zdaniem, Bayer jednak wcale nie odpuści. Być może to ostatnie chwile w klubie Kaia Havertza co oznacza, że klub będzie czekała przebudowa. Dlatego pewne wejście do finałowego turnieju i walka o zwycięstwo w każdym meczu jest w interesie klubu z Leverkusen.

Rangers? To oczywiście drużyna solidna, mająca swoje dobre strony. Nie można jednak zapomnieć, że kluby ze Szkocji pewnego poziomu zwyczajnie nie potrafią przeskoczyć. Moim zdaniem 1/8 to i tak rezultat ponad stan dla Rangersów i nie daję im zbyt dużych szans w meczu rewanżowym. Do tego może powtórzyć się sytuacja z pierwszych rewanżów 1/8 – goniący musi się otworzyć, a to szansa na kontry dla faworytów.

 

Sevilla – AS Roma

Mecz w którym każdy wynik jest możliwy. Kursy bukmacherskie są dość wyrównane na każdy z wyników meczu (1 X 2). Lekka przewaga jest po stronie Sevilli ale to nadal gra trochę w ciemno. Dlatego mój typ na ten mecz to bramki z obu stron.

Poprzednie konfrontacje obu ekip to wyniki 2:1 i 6:4. Styl zarówno Romy jak i Sevilli na przestrzeni ostatnich sezonów nie zmienił się diametralnie a to oznacza, że te kluby ze sobą mogą grać widowiskowo. Przede wszystkim widać to w poczynaniach Romy, która w ostatnich meczach Serie A sporo strzelała ale i nie potrafiła „dojechać” do końca z czystym kontem.

Dodatkowo mamy do czynienia z jednym meczem. Jeśli więc padnie pierwszy gol dla którejś ze stron, to rywale będą musieli odpowiedzieć by nadal być w grze. Myślę, że możemy być świadkami bramkowego remisu i rozstrzygnięcia w doliczonym czasie gry. Nie zdziwi mnie jeśli któraś drużyna przechyli szalę zwycięstwa w końcówce. Nadal jednak sądzę, że padną gole z obu stron.

Komentarze