Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 5 września 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Liga Narodów

Portugalia – Chorwacja 1

– kurs ok. 1.98. bukmacherzy: STS – 1.95, Betclic – 1.99, Fortuna – 1.98

– godzina rozpoczęcia meczu: 20:45

 

Liga Narodów

Szwecja – Francja 2

– kurs ok. 1.85. bukmacherzy: STS – 1.85, Betclic – 1.89, Fortuna – 1.85

– godzina rozpoczęcia meczu: 20:45

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Betclic: 1.99 x 1.89 = 3.76
Fortuna: 1.98 x 1.85 = 3.66
STS: 1.95 x 1.85 = 3.61

Analiza typowanych meczów

Portugalia – Chorwacja

Za nami bardzo długa przerwa w futbolu reprezentacyjnym i wiele ekip nie jest w optymalnym zestawieniu. Kadrom brakuje również zgrania, które „rozmyło się” przez kilka miesięcy przerwy. Myślę, że pierwsze mecze w Lidze Narodów będą z tego powodu łatwiejsze dla ekip mających więcej indywidualności. W starciu Portugalii z Chorwacją z pewnością więcej atutów w tej kwestii mają gospodarze.

W kadrze Portugalczyków znalazł się choćby Cristiano Ronaldo, który w pojedynkę może załatwić ten mecz. Występ lidera zespołu stoi co prawda pod znakiem zapytania, ale w razie czego zastąpić go mogą inni. W świetnej formie jest choćby Bruno Fernandes. Chorwaci natomiast zagrają osłabieni – szczególnie w drugiej linii. Zabraknie Modricia czy Rakiticia. Ten zespół trochę „jedzie” na opinii z Mundialu w Rosji. Jednak to już słabsza drużyna – dziś powinni wygrać faworyci, za co bukmacherzy oferują dobre kursy.

 

Szwecja – Francja

W drugim typowanym meczu stawiam także na faworyta bukmacherów. Francja – nawet grając drugim garniturem – jest zdecydowanie mocniejsza od Szwedów. No a powołania otrzymali przecież najważniejsi gracze reprezentacji z Mbappe, Griezmannem i Kante na czele.

Szwedzi natomiast to solidna kadra, ale pozbawiona wielkich indywidualności. Ta reprezentacja bazuje głównie na grze kolektywu, zgraniu i rozczytywaniu rywali. Po 10 miesiącach bez wspólnych treningów oczywistym jest, że pełne automatyzmy w grze mogą szwankować. Dlatego typuję dość wyraźne zwycięstwo przyjezdnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *