Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 5 sierpnia 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Liga Europy

Szachtar – Wolfsburg 1

– kurs ok. 2.35. bukmacherzy: STS – 2.35, Fortuna – 2.35, LVBet – 2.35

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:55

 

Liga Europy

Inter – Getafe 1

– kurs ok. 1.67. bukmacherzy: STS – 1.67, Fortuna – 1.68, LVBet – 1.66

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Fortuna: 2.35 x 1.68 = 3.95
STS: 2.35 x 1.67 = 3.92
LVBet: 2.35 x 1.66 = 3.90

Analiza typowanych meczów

Szachtar – Wolfsburg

Powrót Ligi Europy. W meczu na Ukrainie Szachtar będzie bronił jednobramkowej zaliczki z meczu w Niemczech. Jednak trzeba pamiętać, że jeden gol zaliczki czasem może być zgubny. Dlatego uważam, że Szachtar będzie chciał to spotkanie wygrać. Bukmacherzy nie są aż tak przekonani, że klub z Doniecka (grający z Kijowie) wygra tą potyczkę i oferują niezłe kursy na triumf Szachtara.

Moim zdaniem jednak kilka rzeczy za Ukraińcami przemawia. Wolfsburg musiał wybrać się na Ukrainę – a to zawsze jeden z tych terenów, gdzie gra się niewygodnie. Po drugie Szachtar był dłużej w rytmie meczowym. Ostatnio zagrał w lidze 19. lipca. Wolfsburg o stawkę nie grał od końca czerwca. Ponadto Niemcy mają przyjechać na to starcie osłabieni brakiem kilku graczy. Piłkarskie walory? Szachtar pewnie wygrał tytuł na Ukrainie, ma kilku piłkarzy mogących wzbudzać zainteresowanie większych ekip. Z kolei Wolfsburg to nadal solidna, niemiecka firma – jednak z ograniczeniami.

Typuję wygraną Szachtara, którą ten zespół przypieczętuje awans do turnieju finałowego LE. Pamiętajmy, że to Wolfsburg musi tu zaryzykować – a to może otworzyć szansy na kontrataki.

 

Inter – Getafe

Jeden mecz to zawsze loteria i teoretycznie jest lekkim ułatwieniem dla słabszych drużyn. Jednak moim zdaniem Inter nawet grając na neutralnym terenie poradzi sobie z Getafe. Potencjał w zespole Conte jest ogromny. Obudził się Alexis Sanchez, który przed pandemią grał w kratkę. Jest m.in. Lukaku mogący straszyć każdego rywala w Europie. Dla Interu triumf w Lidze Europy może być przyjemną historią i myślę, że jest to jeden z celów ekipy z San Siro na najbliższe tygodnie. Ograć Getafe? To nie powinno być zadanie najtrudniejsze.

Hiszpanie – poza słabszymi walorami sportowymi – są też dłużej bez gry. Tu co prawda kolejna przerwa po zakończeniu sezonu La Liga długa nie jest, ale jednak Inter ma bardziej regularny rytm. Może to być istotne w perspektywie jednego meczu bez rewanżu. No i dodajmy, że Getafe w ostatnich kolejkach rozgrywek było bardzo przeciętne i nie potrafiło wygrywać. Inter finisz Serie A miał bardzo udany. Typuję wygraną Włochów w podstawowym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *