Dziś jest: sobota, 22 stycznia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 29 sierpnia 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Anglia, Tarcza Wspólnoty

Arsenal – Liverpool zwycięzca: Arsenal

– kurs ok. 3.15. bukmacherzy: STS – 3.39, Etoto – 3.05, Noblebet – 3.20

– godzina rozpoczęcia meczu: 17:30

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 3.39
Noblebet: 3.20
Etoto: 3.05

Analiza typowanych meczów

Arsenal – Liverpool

Mecz o Tarczę Wspólnoty tak naprawdę niewiele znaczy w kontekście całego sezonu i dlatego można tu liczyć na niespodziankę, bowiem drużyny nie będą walczyć o sukces za wszelką cenę. Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest Liverpool, ale moim zdaniem Arsenal stać dziś na końcowy triumf. Nie typuję wygranej w meczu – bowiem tu może paść remis – ale jednak trofeum moim zdaniem powędruje na Emirates Stadium.

Liverpool w końcówce sezonu był w słabej formie i z Arsenalem przegrał. The Gunners finisz mieli bardzo obiecujący i mogą na tej fantazji wejść w nowe rozgrywki. Ponadto do Arsenalu trafił Willian, który może w tym meczu wejść na kilkanaście minut i pokazać swoje umiejętności. Liverpool z kolei może wyjść nieco słabszym zestawieniem mając w perspektywie zbliżający się sezon.

Arsenal to drużyna, która słynie z wygrywania pucharowych konfrontacji w krajowych rozgrywkach. Jeden mecz to zdecydowanie forma, która Arsenalowi odpowiada. Klub z Londynu ma też większe doświadczenie w meczach o Tarczę Wspólnoty i gdy w tym meczu się znajduje to częściej wygrywa niż przegrywa. Typuję, że Arsenal wygra trofeum.

Komentarze

Array