Dziś jest: 23 września 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 27 stycznia 2020 – breiker94

Typuje: breiker94

Francja, Ligue 2
Le Havre – Troyes X

– kurs ok. 3.00. bukmacherzy: STS – 3.05 , Betfan – 3.00, Betclic – 3.00
– godzina rozpoczęcia meczu: 20:45

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów

STS: 3.05
Betclic: 3.00
Betfan: 3.00

Analiza typowanych meczów

Le Havre – Troyes

Poniedziałkowa oferta legalnych bukmacherów jest dość uboga w piłce nożnej, jednak znalazłem interesujące zdarzenie w drugiej, francuskiej lidze. Le Havre pod wodzą Paula Le Guena podejmie dziś Troyes, które jest na dobrej drodze do awansu do Ligue 1. Oczywiście ekipa z Le Havre również ociera się o pozycje dające możliwości awansu, więc już sam fakt zapowiada niezłe spotkanie. Zaczynając od gospodarzy, mocno przeplatają swoje wyniki. W pięciu ostatnich meczach dwa razy gubili punkty, remisując z Chambly i uznając wyższość Clermont. Ich mecze domowe również pozostawiają sporo do życzenia, od początku listopada wygrali tylko dwa spotkanie rozgrywane na swoim stadionie, jednak co rzuca się w oczy, w każdym z sześciu ostatnich meczów trafili do siatki minimum jeden raz.

Troyes w delegacjach spisuje się średnio, podobnie jak ich dzisiejszy rywal mocno przeplata swoje wyniki i nie prezentuje jakiejś równej dyspozycji. Ostatnio zawodnicy Jeana-Louisa Garcii mieli passę czterech ligowych meczów wygranych z rzędu, jednak ostatni ligowy mecz z Clermont zakończył się porażką 2:3. Analizując mecz, zagłębiłem się do francuskich gazet. Tamtejsi dziennikarze zaznaczali, że Troyes zagrało bardzo słabo i brakowało jakości, którą było widać w poprzednich spotkaniach. Czyżby oznaka gorszego okresu?

Porównując wyniki i dyspozycje obu drużyn zakładam remis. Ciężko jakkolwiek wskazać tutaj faworyta w oparciu o statystyki i aktualną formę. Historie starć obu tych drużyn pokazują także, że nie były one przepełnione emocjami.

Komentarze