Dziś jest: 1 kwietnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 22 lutego 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Anglia, Premier League

Southampton – Aston Villa Obie drużyny strzelą

– kurs ok. 1.60. bukmacherzy: STS – 1.60, Fortuna – 1.58, PZBuk – 1.62

– godzina rozpoczęcia meczu: 16:00

 

Włochy, Serie A

SPAL – Juventus 2 (handicap 1:0)

– kurs ok. 2.20. bukmacherzy: STS – 2.20, Fortuna – 2.11, PZBuk – 2.20

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
PZBuk: 1.62 x 2.20 = 3.56
STS: 1.60 x 2.20 = 3.52
Fortuna: 1.58 x 2.11 = 3.33

Analiza typowanych meczów

Southampton – Aston Villa

Mecz w drugiej połówce tabeli angielskiej Premier League. Aston Villa jest tuż nad strefą spadkową, z kolei Święci zajmują 12. miejsce. Obu ekipom w tym sezonie idzie w kratkę. Jednak mówimy tu o dwóch z trzech najsłabszych defensyw Premier League. Ofensywnie zarówno Villa jak i Soton radzą sobie jednak na przyzwoitym poziomie. To zwiastuje, że możemy spodziewać się kilku bramek z każdej ze stron. W meczach Aston Villi zazwyczaj bramki padają dla obu ekip, Soton również często potrafi pokazać się z przodu nie zachowując przy tym czystego konta.

Ostatnie sześć bezpośrednich konfrontacji obu drużyn kończyło się wynikiem bramkowym dla obu drużyn. Uważam, że dziś będzie podobnie a z racji sporej nieprzewidywalności formy zarówno Southampton jak i Aston Villi – trudno wytypować kto ostatecznie rozstrzygnie mecz na swoją korzyść.

 

SPAL – Juventus

Juventus jest zdecydowanym faworytem wyjazdowej konfrontacji ze SPAL. Mimo wpadek w ostatnim czasie z Veroną i Napoli – dziś nie pojawia się pytanie „czy Juve wygra?” tylko „jak wysoko Juve wygra?”. Uważam, że dwubramkowa wygrana Starej Damy jest wielce prawdopodobna. Po pierwsze gospodarze dzisiejszego meczu to „czerwona latarnia” w tabeli Serie A. Drużyna, która wpadła w kryzys i przegrała ostatnie cztery mecze z rzędu. Po drugie SPAL nie ma zbyt wielu atutów ofensywnych. Strzelili zdecydowanie najmniej bramek ze wszystkich drużyn w tym sezonie Serie A.

Juventus z kolei z przodu gra dobrze – i gdy już strzela to zazwyczaj jest to więcej niż jeden gol w lidze. Na ostatnich 10 spotkań w ogóle Juventus wygrał 7 i zawsze do siatki rywala trafiał więcej niż raz. Uważam, że dziś także zobaczymy popis gry w ataku w wykonaniu Cristiano Ronaldo i spółki. Natomiast z drugiej strony nie liczę na gole.

Komentarze