Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 19 sierpnia 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Liga Mistrzów, kwalifikacje

Ararat-Armenia – Omonia Nikozja 2

– kurs ok. 1.95. bukmacherzy: STS – 1.95, Fortuna – 2.07, Totolotek – 2.02

– godzina rozpoczęcia meczu: 17:00

 

Liga Mistrzów, kwalifikacje

Ferencvaros – Djurgardens 1

– kurs ok. 2.20. bukmacherzy: STS – 2.20, Fortuna – 2.25, Totolotek – 2.18

– godzina rozpoczęcia meczu: 19:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Fortuna: 2.07 x 2.25 = 4.66
Totolotek: 2.02 x 2.18 = 4.40
STS: 1.95 x 2.20 = 4.29

Analiza typowanych meczów

Ararat-Armenia – Omonia Nikozja

Wśród ciekawych spotkań eliminacji do Ligi Mistrzów możemy znaleźć ten mecz. Wyjazd do Armenii to z pewnością nie będzie najłatwiejsza sprawa dla Omonii. Pamiętać jednak trzeba, że w przypadku gry bez kibiców odpada element wsparcia ze strony trybun, który zawsze sprzyja gospodarzom na tak trudnych piłkarsko arenach jak choćby w Armenii.

Omonia w niedokończonym na Cyprze sezonie potrafiła przeskoczyć APOEL i dzięki temu może startować w kwalifikacjach do LM. Przeskoczyła ten APOEL, który w LM grał w ostatnich latach kilkukrotnie co najlepiej pokazuje przyzwoity poziom cypryjskiego futbolu klubowego. Uważam, że dziś goście wygrają ten mecz i awansują do kolejnej rundy.

 

Ferencvaros – Djurgardens

Bukmacherzy mają tu trudny orzech do zgryzienia. Obie ekipy są w dobrej dyspozycji, są raczej zespołami na dość zbliżonym poziomie piłkarskim. Przy tak wyrównanym zestawieniu wyżej cenię szanse Węgrów, których wygraną typuję.

Przewaga stadionu, być może nie w kontekście kibiców, ale z pewnością może tu zadziałać bardziej niż w opisanym wyżej meczu. Ferencvaros nie musiało mierzyć się z podróżą do Szwecji a w ostatnim czasie zagrało kilka międzypaństwowych gier. Djurgardens od kilku tygodni rywalizuje tylko na krajowym polu co może nieco zamazać obraz ich aktualnej formy. W moim odczuciu gospodarze powinni dziś zastopować rywala i wygrać ten mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *