Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 17 lipca 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Włochy, Serie B

Spezia – Venezia 1

– kurs ok. 1.70. bukmacherzy: STS – 1.70, Betfan – 1.71, Betclic – 1.69

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:00

 

Włochy, Serie B

Cittadella – Ascoli X2

– kurs ok. 1.85. bukmacherzy: STS – 1.90, Betfan – 1.80, Betclic – 1.86

– godzina rozpoczęcia meczu: 21:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.70 x 1.90 = 3.23
Betclic: 1.69 x 1.86 = 3.14
Betfan: 1.71 x 1.80 = 3.08

Analiza typowanych meczów

Spezia – Venezia

Spezia do tego meczu przystępuje po dwóch wygranych, Venezia zremisowała dwa ostatnie spotkania w lidze. Patrząc na skalę trudności ostatnich kilku kolejek, to można stwierdzić, że obie ekipy mają podobne doświadczenia. Co prawda Venezia ugrała punkt z Benevento, ale lider tabeli mocno spuścił z tonu po zapewnieniu sobie awansu.

Typuję dziś wygraną gospodarzy z dwóch powodów. Po pierwsze – sytuacja w tabeli wskazuje na to, że Spezia jest obecnie lepszą drużyną. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w lidze i przy korzystnym układzie spotkań może nawet bić się o bezpośredni awans do Serie A. Drugi powód to gra obu ekip u siebie i na wyjeździe. Venezia to jedna z lepiej grających drużyn poza swoim terenem – ale ostatnio pod tym względem wiedzie jej się w kratkę. Z kolei Spezia u siebie w ostatnich 10 meczach wygrywała 8 razy. Mój typ to wygrana gospodarzy.

 

Cittadella – Ascoli

Gospodarze są w kryzysie, goście notują serię wygranych spotkań. Ascoli nadal potrzebuje punktów by umocnić się nad strefą spadkową, a ostatnie trzy mecze udało się wygrać i przyjezdni będą napędzeni by ugrać coś na wyjeździe. Cittadella z kolei po trzech porażkach z rzędu może śmiało mówić, że w grze coś się zacięło. Patrząc na potencjał obu ekip nieco wyżej oceniam Cittadellę – ale ostatnie kolejki kuszą by dać szansę Ascoli.

Długo myślałem czy nie zaryzykować typowania wygranej gości, bowiem kursy bukmacherów na takie rozwiązanie były bardzo wysokie. Z drugiej jednak strony trzeba o różnicy potencjału pamiętać. Nadal wierzę w to, że Ascoli punkty na wyjeździe zdobędzie. Jednak pytanie czy będzie to pełna pula czy remis pozostaje otwarte. Typuję „X2” a oferta bukmachera na takie rozwiązanie również jest kusząca.

Komentarze