Dziś jest: 3 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 17 czerwca 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Austria, Bundesliga

Wolfsberger – Salzburg 2

– kurs ok. 1.42. bukmacherzy: STS – 1.42, Totolotek – 1.40, Etoto – 1.43

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:30

 

Szwecja, Allsvenskan

Djurgarden – Örebro 1

– kurs ok. 1.35. bukmacherzy: STS – 1.35, Totolotek – 1.36, Etoto – 1.35

– godzina rozpoczęcia meczu: 19:00

 

Dania, Superliga

FC Kopenhaga – Aalborg 1

– kurs ok. 1.80. bukmacherzy: STS – 1.70, Totolotek – 1.80, Etoto – 1.80

– godzina rozpoczęcia meczu: 20:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
Etoto: 1.43 x 1.35 x 1.80 = 3.47
Totolotek: 1.40 x 1.36 x 1.80 = 3.43
STS: 1.42 x 1.35 x 1.70 = 3.26

Analiza typowanych meczów

Wolfsberger – Salzburg

W Austrii Salzburg jest prawdziwym hegemonem. Bukmacherzy przy każdym meczu stawiają zespół lidera rozgrywek w roli faworyta. Tak będzie również tym razem. Zespół Salzburga wygrał ostatnie 5 ligowych spotkań z rzędu. Co więcej, patrząc na wszystkie rozgrywki od powrotu odnosi same zwycięstwa (remis jedynie w towarzyskim meczu z Tirolem). Dodatkowo to wygrane dość okazałe – 5:0, 2:0, 6:0, 5:1 oraz 3:1. Nie sposób nie widzieć w Salzburgu faworyta.

Wolfsberger wpadł z kolei w lekki kryzys. Po remisie z LASK przegrał dwa kolejne spotkania z Hartberg i Rapidem Wiedeń. Obecnie gospodarze tego meczu są na trzecim miejscu – ale trzeba pamiętać, że LASK zostało ukarane odjęciem punktów i gdyby nie ta decyzja Wolfsberger byłby niżej. W tym sezonie Salzburg dwukrotnie pokonywał już najbliższego rywala. Myślę, że zrobi to po raz trzeci. Obstawiam wygraną Salzburga.

 

Djurgarden – Örebro

Aktualny mistrz kraju wygrał na inaugurację rozgrywek. Goście jutrzejszego meczu przegrali. Po jednym meczu być może trudno wyciągać daleko idące wnioski – jednak moim zdaniem Djurgarden powinien pewnie poradzić sobie z Örebro.

Warto też spojrzeć na bezpośrednią rywalizację obu drużyn. Djurgarden ma naprawdę okazały bilans. Ostatni mecz z rywalem przegrał w roku 2016. I był to zaledwie mecz towarzyski. Od tego czasu odbyło się 9 bezpośrednich konfrontacji obu zespołów, a Djurgarden wygrało 8 z nich. Padł też 1 remis. Myślę, że bukmacherzy słusznie w roli zdecydowanego faworyta widzą gospodarzy. Kurs na „1” nie jest wcale taki zły, patrząc na prawdopodobieństwo tego rozstrzygnięcia.

 

FC Kopenhaga – Aalborg

Na koniec mecz w Danii. To spotkanie jest najmniej oczywiste patrząc na kursy bukmacherów. Mimo wszystko uważam, że FC Kopenhaga powinna u siebie pokonać Aalborg, a przemawia za tym kilka przesłanek. Po pierwsze gdy te zespoły się spotykają, to zazwyczaj wygrywa gospodarz meczu.

Kolejna sprawa to aktualna forma FC Kopenhagi i Aalborga. Licząc majowe mecze towarzyskie i czerwcowe starcia ligowe – Kopenhaga wygrała 3 i zremisowała 2 mecze. Aalborg rozegrał jeden mecz więcej (wygrał w pucharze), ponadto przegrał 2 mecze w lidze, zanotował też remis. W towarzyskich grach raz wygrał i raz przegrał.

Obie ekipy w tabeli dzieli aż 19 punktów. Myślę, że drużyna FC Kopenhagi powinna poradzić sobie z Aalborgiem. Kolejny raz stawiam na gospodarzy, którzy są w domowych pojedynkach najskuteczniejsi w całej lidze.

Komentarze