Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 16 marca 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Turcja, Super Lig

Antalyaspor – Sivasspor X

– kurs ok. 3.40. bukmacherzy: STS – 3.40, Betclic – 3.40, LV Bet – 3.45

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:00

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
LV Bet: 3.45
STS: 3.40
Betclic: 3.40

Analiza typowanych meczów

Antalyaspor – Sivasspor

Niewiele dzieje się w piłce jeśli chodzi o samą grę. Wszyscy znamy powody i doskonale możemy to zrozumieć. W kilku miejscach na świecie nadal się jednak kopie futbolówkę, a jedną z poważnych lig, które grają jest liga w Turcji. Dziś będziemy świadkami pojedynku Antalyasporu z Sivassporem. Niezbyt często zdarza mi się typować podział punktów – dziś jednak czuję, że to dość prawdopodobny wynik, chociaż bukmacherzy szacują go po dość wysokim kursie.

Faworytem meczu są goście – jednak zwróciłbym uwagę na to, że z ich kadry może wypaść kilku graczy. Mniejsze bądź większe urazy, nawet zmienników, mocno ograniczają rotację – to może wybić przyjezdnych z rytmu i być szansą dla gospodarzy w tym spotkaniu. U siebie do tej pory zanotowali oni 2 wygrane, 5 remisów i 5 porażek. Bilans zatem wskazuje, że najbardziej prawdopodobny jest remis bądź porażka. Dlaczego jednak nie postawiłem na Sivasspor? Jeden z powodów już wspomniałem – możliwe braki kadrowe. Poza tym goście z wyjazdów przywożą jednak mniej punktów niż zdobywają u siebie (31 punktów w domu, 18 wyjazd). No i ostatnie dwa bezpośrednie starcia obu ekip także kończyły się remisami. Dziś sytuacja w piłce jest jaka jest – szczerze? Nie wydaje mi się by ktoś myślał teraz o wydzieraniu zwycięstwa za wszelką cenę. Kolejny remis w tej konfrontacji to nie będzie złe wyjście dla żadnej z ekip.

Warto też zauważyć, że na Antalyaspor choć jest dużo niżej w ligowej tabeli, to nie przegrywa w ostatnim czasie w Super Lig. Ostatnia ligowa porażka gospodarzy dzisiejszego meczu miała miejsce 19.01. Od tego czasu rozegrali 7 spotkań w lidze oraz 4 w krajowym pucharze. W sumie odnotowali 7 remisów, 3 wygrane i 1 porażkę (liga: 4 remisy, 3 wygrane). Warto dodać, że 2 remisy padły w pucharowej rywalizacji… z Sivassporem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *