Dziś jest: 26 lutego 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Typy bukmacherskie (piłka nożna) na 16 maja 2020 – Kubas

Typuje: Kubas

Niemcy, Bundesliga

Borussia Dortmund – Schalke obie strzelą gola

– kurs ok. 1.76. bukmacherzy: STS – 1.80, Etoto – 1.80, forBet – 1.76

– godzina rozpoczęcia meczu: 15:30

 

Niemcy, Bundesliga

RB Lipsk – Freiburg 1

– kurs ok. 1.36. bukmacherzy: STS – 1.37, Etoto – 1.35, forBet – 1.32

– godzina rozpoczęcia meczu: 15:30

 

Niemcy, Bundesliga

Eintracht – Borussia Moenchengladbach X2

– kurs ok. 1.42. bukmacherzy: STS – 1.42, Etoto – 1.40, forBet – 1.45

– godzina rozpoczęcia meczu: 18:30

 

Łączny kurs tego kuponu u niektórych bukmacherów:
STS: 1.80 x 1.37 x 1.42 = 3.50
Etoto: 1.80 x 1.35 x 1.40 = 3.40
forBet: 1.76 x 1.32 x 1.45 = 3.37

Analiza typowanych meczów

Borussia Dortmund – Schalke

Wielki mecz derbowy – szkoda, że odbędzie się bez kibiców. Uważam, że faworytem starcia jest Borussia. Jednak po takiej przerwie i przy kilku kontuzjach w zespole nie chciałbym ryzykować jednoznacznego stawiania na ten zespół. Witsel, Can, Reus i jeszcze kilku innych zawodników borykają się z urazami co z pewnością może negatywnie wpłynąć na obraz gry Borussi.

Z drugiej strony – jak wspomniałem na początku – BVB nie poniosą trybuny. Mimo to myślę, że oba zespoły na ten mecz wyjdą mocno naładowane, a przy tym każdy po rozbracie z piłką będzie popełniał błędy, co może przełożyć się na gole z obu stron. Patrząc na historię bezpośrednich starć tych rywali możemy znaleźć wiele pojedynków okraszonych kilkoma bramkami, tylko ostatni mecz zakończył się bezbramkowym remisem… co zwiastuje, że tym razem będzie się działo. Moim zdaniem przynajmniej jedno trafienie da każdej ze stron jest bardzo prawdopodobne.

RB Lipsk – Freiburg

Lipsk jest faworytem tego meczu i chyba jedyną – obok Bayernu – drużyną, której zwycięstwa w tej kolejce jestem dość pewien. Bardzo wierzę w warsztat trenera Nagelsmanna i uważam, że jeśli ktoś potrafił odnaleźć się w wyjątkowym czasie pandemii, to był to właśnie wizjoner z RB Lipsk. Ponadto piłkarsko jego drużyna jest mocniejsza niż Freiburg.

Poza tym Lipsk dość regularnie wygrywa z Freiburgiem na własnym terenie. Z czysto statystycznego punktu widzenia również jest zatem faworytem. Mój typ to wygrana gospodarzy.

Eintracht – Borussia Moenchengladbach

Trzeci mecz jaki wziąłem na warsztat typuję „z podpórką”. Widzę duże szanse na triumf gości – jednak Eintracht to nie jest słaba ekipa i może urwać punkty drużynie Gladbach. W tym przypadku mocno kieruję się nie tylko aktualnym miejscem w tabeli ale też motywacją obu drużyn. Borussia może jeszcze bić się o najwyższe cele – podium czy nawet walka o tytuł. Eintracht ma raczej bezpieczne miejsce w środku tabeli i nie musi za wszelką cenę przeć do przodu.

Pamiętajmy, że przed piłkarzami bardzo intensywny czas – a więc łatwiej będzie też o urazy mięśniowe czy też poważniejsze kontuzje. Eintracht może nieco minimalizować ryzyko wiedząc, że tak naprawdę ich sytuacja jest ustabilizowana. Dlatego też większą motywację widzę w drużynie Gladbach, jednak wolę zagrać zachowawczo i zobaczyć w jakiej dyspozycji drużyna jest po kilku tygodniach bez gry.

Komentarze